CÍLEM ROKU 2021 JE NOVÁ CESTA

Oblast cílů je v roce 2021 velmi jasná. Cílem by mělo být nalezení nové cesty, po které se chceme vydat do naší budoucnosti.

Tomuto cíli byste se měli věnovat celý rok. A tento cíl byste si měli dát do vašeho plánu pro rok 2021, který budete v lednu sestavovat. Tento cíl by tak pro vás měl být letos opravdu prioritou.

Na dosažení tohoto cíle máte sice celý rok, ale pokud chcete co nejvíce využít energie času podle Feng Ren Shui, bylo by dobré, kdybyste se pro novou cestu rozhodli do konce září. Proč? Protože v říjnu je další Mezidobí Země, které byste měli využít k prvním přípravám na rok 2022. A to může být opravdu vzrušující rok. Takže nebude od věci se na něj pořádně připravit.

Jak stanovit a posílit energie cílů a vizí nám ukazuje umění Feng Ren Shui. Ne nadarmo je slovo vize odvozeno od slova „vidět“ (viz náš kurz Vision Board – více níže). A přesně o to bychom se měli snažit. Vidět svoji novou cestu. Přesně o tom jsme mluvili na přípravných seminářích na rok 2021. Pokud správně využijeme sílu Buvola a Gua 8 – Hora, pak se nám cesta sama před námi rozsvítí. Chce to čas. Naše cesta časem uzraje a pak se nám zjeví. Sama. Stačí správně pracovat s energiemi roku 2021 a novou cestu poznáme, objeví se nám a bude svítit jako jasné světlo před námi. Pak bude stačit se na tuto cestu vydat v roce 2022. To vládne průrazný Tygr, který snadno na takto zjevenou cestu vyskočí a posune nás o velký kus kupředu.

Snažte se udělat vše tak, aby se vám cesta zjevila do konce září, abyste v říjnu mohli začít pracovat na prvních přípravách na následující rok. Využijte energii času. Ta patří k tzv. Gua 6 – Nebesa. A právě Nebesa nás vedou. A dovedou nás i k naší cestě. A jakmile se pro ni rozhodneme a vydáme se po ní, pak nás dovedou i k našemu cíli, který si na této cestě nastavíme.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

SEMINÁŘ: PODNIKÁNÍ A KARIÉRA 2021

Jak co nejlépe využít energie roku 2021 pro své podnikání a kariéru se naučíte v tomto semináři. Rok 2021 nám přináší mnoho nových příležitostí, které budeme potřebovat využít pro nadcházející novou dobu. Využijte sílu a mohutnou energii Kovového buvola ve svém podnikání a kariéře. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo 602 556. Vše o semináři ZDE:

kurz vision board

Feng Ren Shui nám nabízí mnoho velmi praktických nástrojů, jak bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosáhnout svých vizí, snů a cílů. Jedním z účinných nástrojů je Vision board. Jak si ho správně nastavit a využít ho pro své cíle se naučíte v tomto kurzu.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.