ÚNOR: AKTIVUJTE SVOJI RODINU

Únor přichází po poměrně dlouhém klidovém a pasivním období zimy. V zimě vládne velmi silný Jin, který vyžaduje spíše klid a odpočinek, aby se mohly energie správně regenerovat pro další nový začátek.

A právě tento nový začátek přináší energie února. Tygr se razantně ujme svojí vlády a bude prosazovat aktivní energii jangového Dřeva, která je s Tygrem spojená. Tj. je to doba, kdy máme vyskočit z odpočinku a rázně se pustit do práce.

Proto je dobré, abyste tuto energii využili i k aktivaci své rodiny. Pokud vám rodina dobře funguje a drží pospolu, pak tohoto spojení využijte ke společnému začátku. Máte-li rodinný plán pro letošní rok, pak s jeho realizací začněte právě nyní, v únoru. Podaří-li se vám vše uskutečnit společně, jako velká rodina, budete mít opravdu velkou sílu k tomu, abyste dosáhli svých letošních cílů. Je ale důležité, abyste opravdu nyní na novou cestu k cíli skutečně vyrazili. Jak se říká: kdo jen chvíli stál, již stojí opodál. Energie února a Tygra jsou rychlé. Měsíc únor je nejkratší v roce a uteče dříve, než se nadějeme. A stejně tak rychle nám mohou utéct i energie Tygra.

Podobně jako v oblasti vztahů i v rámci rodiny platí, že energie Tygra posílí energii entity. Proto je důležité vědět, jak tuto entitu vnímáme. Pokud rodinu vnímáme jak funkční celek, pak je právě rodina touto entitou a Tygr posílí celou rodinu. Ale pokud nám energie rodiny příliš nefunguje a každý člen rodiny je sám za sebe, pak mohou být Tygrem posíleni jednotliví členové rodiny. V případě vnitřních sporů v rámci rodiny tak může dojít k tomu, že se postaví různí „tygři“ v rodině proti sobě a dojde k opravdu nepříjemným sporům a konfliktům.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.