VAŠE BUDOUCÍ PROSPERITA ZÁVISÍ NA ROZHODNÉM ZAČÁTKU

Z hlediska učení Feng Ren Shui se v únoru projevují energie tzv. Gua 3. Jsou to energie tzv. jangového Dřeva. Ty zaručují dobrý start, pevný začátek. Aby se ale tento začátek opravdu povedl, musí mít pevný základ. Vládcem této energie je Tygr. A ten útočí skokem. Aby ale mohl opravdu dobře skočit, musí mít možnost odrazit se od pevného základu. A tento základ pro Tygra můžete vytvořit v lednu, kdy vládne Mezidobí Země, což je energie budování pevných základů a jistot pro budoucnost.

Gua 3 je pak následováno Gua 4, kde vládnou silné energie jinového Dřeva. Tomuto Gua se říká „Vítr“. Jak víme z fyziky, vítr (neboli plyn) se vždy umí šířit všemi směry. To, že se šíří všemi směry znamená, že přináší neomezených zdroj všeho (ze všech směrů). Proto se Gua 4 také často nazývá „Bohatství“. Je to energie naplnění daného potenciálu.

Abyste ale tuto energii Gua 4 mohli opravdu využít naplno, musíte nejprve správně využít energii Gua 3, na kterém energie Gua 4 stojí. A protože je energie Gua 3 spojena se začátkem a rozením nového, musíte opravdu věnovat velkou pozornost i tomu, aby váš začátek byl úspěšný. Musíte tzv. prorazit na světlo (stejně, jako např. rostliny v přírodě, protože jinak by zahynuly). Váš začátek tak musí být jasný, zřejmý a opravdu rozhodný. Nemůžete svůj začátek stavět na pochybnostech. Musíte si být jisti tím co chcete a jak to chcete a v únoru za tím pevně a rozhodně vyrazit.

Pokud se vám tedy letos podaří začátek, máte opravdu velkou šanci, aby se vám dále na cestě k cíli opravdu dařilo. Nesmíte zapomínat také na podporu Kovového Buvola, který vládne celému roku 2021 (od 12.2.). A zde víte, že pokud se Buvol rozhodne jít za svým cílem, tak ho nikdo již nezastaví. Proto se snažte, aby se vám letos začátek opravdu povedl.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.