DNES ZAČÍNÁ NOVÝ ČÍNSKÝ ROK

Je 12.2. 2021 (datum vytváří letos i magické číslo 12022021) a začíná nový rok Kovového Buvola. Bude to opravdu zajímavý rok, plný silných energií, které nás mají připravit na novou cestu. Jaká to cesta bude záleží jen na každém z nás. Kovový Buvol dá každému z nás velmi silné individuální energie. Díky nim se máme rozhodnout pro svoji další cestu do budoucnosti.

Přípravám na tento zajímavý rok jsme věnovali mnoho přípravných seminářů, přednášek, videí, článků i konzultací. Bylo opravdu dobré se na tento rok připravit, abychom ho dobře zvládli a hlavně využili jeho sílu pro naši budoucnost.

Jaký to bude rok se můžete podívat na tuto přednášku zde na Facebooku: https://www.facebook.com/kulturaMKP/videos/262573498618017

Pokud chcete vědět, jak tento rok pomůže právě vám, můžete si objednat individuální konzultaci, na které se dozvíte, jak máte tento rok využít s ohledem na své vlastní energie podle vaší vlastní typologie (viz mobilní aplikace Typologie Feng Ren Shui ke stažení zde).

Osobní konzultaci (osobně nebo online) jak si máte nastavit svůj rok Kovového Buvola si můžete objednat na skolafrs@gmail.com nebo 602 556 479

Přejeme vám, abyste sílu a mohutnost energií tento rok opravdu dobře zvládli a abyste si vybrali tu nejlepší cestu pro svoji další budoucnost.

Hodně štěstí 🙂

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.