PŘIŠEL ČAS ZAČÍT UPLATŇOVAT NOVÁ PRAVIDLA

Jak jíž víte, rok 2020 otevřel nové dvanáctiletí, které by mělo nastartovat novou budoucnost. Postupně tak bude odcházet „starý“ řád, stará pravidla a systémy a budou nahrazovány pravidly novými. V roce 2021, kdy vládne silný a pevný Kovový Buvol se máte rozhodnout pro novou cestu, po které budete kráčet v dalších letech.

Únor navíc přináší razantní energie nového. Je to energie zrodu. Takže byste měli právě nyní začít nová pravidla uvádět v život a postupně je začít nastavovat tak, aby co nejlépe odpovídala vaší nové budoucnosti a vaší nové cestě.

Není radno se příliš vázat na to minulé. Jak se říká: co bylo, bylo. Nyní je čas se dívat směle do budoucnosti a využít příležitosti toho nového, co  nové dvanáctiletí přináší. Se zavedením nového příliš dlouho neotálejte. Je důležité, aby váš start i v této oblasti života (hodnoty, pravidla, řády a systémy) byl co nejlepší.

Jak se říká: vše se rodí v chaosu. I nová pravidla a systémy se tak mohou v první fázi zdát chaotická a mohou přinášet mnoho zmatků. Ale to je přirozené. To nové ještě neznáte, nemáte to vyzkoušené a proto bude nějaký čas trvat, než si vše „sedne“ a zapadne do sebe.

Proto se nových začátku nebojte a směle se do nich pusťte. Důležité je začít. Jediné, na co si musíte dávat pozor je to, aby nová pravidla a systémy, o kterých uvažujete opravdu co nejvíce odpovídaly vaší nové cestě a pomohly vám dosáhnout vašich cílů. To, že se budou ještě v průběhu užívání různě modifikovat a upravovat je jasné. Ale toho se vůbec neobávejte. Uvědomte si, že únor je energie malých dětí. Ani ony nevědí co a jak funguje a přesto si vše směle chtějí vyzkoušet a osahat. A právě tak byste se měli chovat i vy v průběhu letošního jara.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 479

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.