ROZHOVOR S ÚSPĚŠNOU EXPERTKOU FENG REN SHUI A ABSOLVENTKOU ŠKOLY FRS Ing. LUCIÍ NOVOTNOU: JAK PROMĚNIT ZNALOSTI FRS V ÚSPĚŠNOU PROFESI

Mám velkou radost, že vám dnes mohu představit Ing. Lucii Novotnou, absolventku naší Školy Feng Ren Shui, která se rozhodla své znalosti využít pro svoji úspěšnou profesionální dráhu. O jakou dráhu se jedná, Lucko?

Díky Škole Feng Ren Shui a dalšímu studiu designu jsem se rozhodla pracovat jako expertka Feng Ren Shui a tvůrkyně smyslných interiérů pro své klienty.

Co všechno pro své klienty děláš?

Nejvíce mě baví pro své klienty proměňovat právě ty staré poznatky učení Feng Ren Shui a moderní design v půvabný styl a pohodlí domova, protože ač si to mnozí nemusí uvědomovat, je to velmi důležité pro kvalitu našeho života.

Video prezentace: Ing. Lucie Novotná – expertka Feng Ren Shui a tvůrkyně interiérů

Co je při tvé práci důležité, na co se nejvíce musíš zaměřit?

Nejdůležitější je osobní přístup. Každý člověk je jiný a má jiné potřeby a řeší jiné životní situace. Takže to první zaměření je na to, abych správně harmonizovala člověka, jeho duši i tělo právě pomocí prostoru, který pro něj vytvářím. Je to posilování jakéhosi kouzla okamžiku v každém momentu. Díky tomu se pak člověk cítí dobře, příjemně a takový prostor mu pak opravdu prospívá.

Při své práci do svých návrhů a realizací určitě také promítáš sebe, každý designer či bytový architekt a expet Feng Ren Shui má i svůj osobitý styl. Jsi i ty zaměřená na nějaký daný tvůj styl, nebo vytváříš různé styly pro různé lidi?

Díky právě učení Feng Ren Shui vím, že každý jsme jedineční, a to co děláme, je vždy ovlivněno i naší osobní energií, kterou do toho vkládáme. Takže ani já ve své práci nemohu jít proti sobě. Taková práce by nejen vyčerpávala mě, ale také by nepřinesla ten pravý účinek pro mé klienty.

A jak bys popsala svůj styl, nebo jaké prostory nejraději vytváříš?

Z mé podstaty je pro mě důležitý útulný, hřejivý pocit jemnosti a takového toho přívětivého komfortu hezké rodinné pohody. To ráda vkládám do prostoru. Snažím se vše dělat líbivě, lehce a lahodně.

A na jaké klienty se nejvíce zaměřuješ?

Ráda pomáhám lidem, kteří chtějí zdravé, nadčasové a pohodové bydlení. Každý z nás potřebuje pevné, ale zároveň příjemné zázemí, a to se já snažím těmto lidem vytvořit tak, aby tam byli dlouhodobě spokojení a užívali si krásné a – jak já říkám – té „lahodné“ energie.

Kde si mohou lidé objednat tvé služby?

Mohou se podívat na mé stránky www.mindfulhome.cz nebo mi mohou napsat email či zavolat na  ln@lucienovotna.cz, 420 734 128 018

Tak přeji hoooodně úspěchů a těším se, až nám zase přijdeš udělat radost a ukázat své krásné nové realizace.

Děkuji, ráda je představím.

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.