JE ČAS SKOČIT DO BUDOUCNOSTI

Po důkladném přemýšlení a uvažování o vaší budoucnosti v lednu se nyní máte s vervou do všeho toho nového pustit. Jednejte aktivně, již tolik nepřemýšlejte. Jangové Dřevo, které přichází s vládou Tygra v únoru chce ráznou akci. Jang je aktivita a zároveň funkce. Tj. bez vašeho aktivního přičinění nebude nic fungovat.

Nositelem aktivity jste právě vy. To vy musíte udělat ten první krok, to rázné vykročení. Nikdo jiný to za vás udělat nemůže. Neváhejte. Čím lépe jste se v lednu připravili a vše si ujasnili o to více jistoty nyní máte. A protože víte, že Tygr se musí pořádně odrazit, tak tato vaše jistota dodá Tygrovi v únoru pevnou půdu pro jeho rázný odraz.

Skočte do své nové budoucnosti směle. Nebojte se případných chyb či různých překvapení, které se mohou objevit. Pokud jste využili síly a mohutnosti Buvola v lednu, pak máte opravdu hodně síly na to, abyste se s případnými nesnázemi dobře vyrovnali.

Naopak nesmělost a nerozhodnost budou vaší brzdou pro vaši novou budoucnost. Udělejte vše naplno a neohlížejte se ani zpět ani na své okolí. Tygr má mocnou individuální sílu. Tj. vaše pevné a silné Já je tím rozhodujícím prvkem, který musíte při vykročení do nové budoucnosti využít opravdu naplno. Jednejte po svém, jednejte sami za sebe a vnímejte svojí vnitřní jistotu a sebedůvěru.

Pokud správně využíváte učení Feng Ren Shui, pak jste člověk sebevědomý (vědom si sám sebe), sebestředný (jste ve svém středu, tj. máte pevnou rovnováhu), zodpovědný a tolerantní. Máte tak všechny předpoklady, abyste kráčeli pevně po své cestě ke svému cíli ve vaší nové budoucnosti.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 479

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.