ZAČÍNÁ NOVÁ JARNÍ SEZONA

Únor je prvním měsícem nové sezony. Otevírají se energie jara. Ve Feng Ren Shui je jedním ze základních zákonů tzv. zákon Region/Sezona. Ten říká, že máte vše dělat podle aktuálních energií daného místa (region) a daného času (sezona).

Víte, že prostor se mění v čase. Čas do prostoru vnáší nové energie a tak se změnou času se mění i prostor. Proto je tak důležité, abyste stále svůj prostor přizpůsobovali aktuálnímu času. Váš domov by tak měl vždy odpovídat aktuální sezoně.

Únor přináší první jarní energie Dřeva. Tato energie je tzv. odstředivá, tj. působí ze středu ven. Uzavření zimních energií by se tak mělo postupně začít otevírat čerstvé energii jara. Bude tak důležité, abyste svůj prostor v následujících jarních měsících čím více otevírali vnějším energiím. Musíte tak zajistit, aby „staré“ energie zimy vyšly ven a dovnitř vstoupily svěží a aktivní energie Dřeva. Tato energie potřebuje vnímat prostor, volnost a otevřenost. Proto musíte svůj domov postupně otevírat – dveře, okna, pokud máte zazimovanou zahradu tak i tu postupně otevřít, aby vše mohlo začít „dýchat“ nový čerstvý vzduch.

Energie jangového Dřeva, které přicházejí v únoru tak rodí nový život. Měly by nás aktivovat, abychom mohly plni nové a čerstvé energie vyrazit ke svému cíli. Vše se tak musí otevřít a odlehčit.

K energiím Dřeva patří zelená barva. Vneste tuto svěží barvu více do svého prostoru. Můžete využít různé doplňky jako např. nové závěsy, nové ubrusy na stůl, zelené svíčky apod. Dřevo jsou také různé rostliny a květiny. I ty by se měly postupně stále více a více stávat součástí vašeho interiéru. Důležité je, aby to byly květiny svěží a vypadaly opravdu čerstvě. Vneste do svého domova květiny, které se začnou probouzet k životu právě v této době. Tím co nejvíce podpoříte soulad mezi energií vašeho interiéru a vnějšími energiemi, které přicházejí s jarem.

Můžete také využít různé květinové vzory na látkách (potahy, povlečení, závěsy, ubrusy, různé dečky apod.). Z materiálu patří k energii Dřeva vše, co je ze dřeva vyrobené. Mohou to být různé dřevěné doplňky apod. Dřevo také posílíte různými obrázky jarní přírody a zeleně.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.