POSILUJTE LÁSKU VE VZTAZÍCH

První dva měsíce roku 2021 byly pod vládou velmi silných individuálních energií. V lednu vládl Buvol a v únoru Tygr. Jsou to velmi silná zvířata, která mají tendenci prosazovat svoje JÁ a to často i bez ohledu na ostatní kolem sebe. Proto bylo tak důležité, abyste si ve vztahu uvědomili vaše společné MY s partnerem a toto MY posilovali namísto toho, abyste posilovali své vlastní individuální JÁ. Tím by mohlo v rámci vztahu docházet ke konfliktům.

V březnu však začíná vládnou mírnější energie Zajíce. Tyto energie jsou více přátelské a nejsou již tak zaměřeny jen na své vlastní JÁ. Toho byste měli využít k tomu, abyste posílili příjemnou energii ve vašem vztahu. Zajíc má rád přátelské prostředí, vyhýbá se konfrontaci a preferuje spolupráci před konkurencí. Takže v březnu jsou opravdu výhodné energie k tomu, abyste svůj vztah co nejvíce posílili.

Víme, že v březnu se začíná příroda připravovat na rození nového – mláďata. Zvířata se začínají párovat, přestávají bojovat a hledají si příhodná místa k tomu, aby „založili rodinu“. A protože energie člověka jsou ovlivňovány přírodou stejně jako vše ostatní v přírodě, měli byste tuto energii zaměřit na vnitřek vztahu. Uvědomte si co nejvíce, jak svého partnera potřebujete a vše mu dejte jasně najevo. Není to čas půtek, ale vzájemného soužití. Zajíc dokáže do vztahu vložit jemnost a starostlivost o toho druhého.

Navíc Zajíc má rád svoji noru a rodinu jako takovou. Takže pokud se v březnu zaměříte např. na budování svého krásného rodinného hnízdečka, tak to přinese silné pozitivní energie do vašeho vztahu. Důležité je, abyste na vytváření hnízda spolu spolupracovali a dělali co nejvíce věcí společně.

Zajíc pečlivě chrání svoji noru. Proto byste mohli tento měsíc opravdu vnímat, jak moc jsou pro vás energie vztahu důležité. To bude vaší další motivací k tomu, abyste svůj vztah ještě více posílili. A nezapomeňte, že se říká: „A jak ti dupou králíci?“ 🙂 I to je cesta, jak vztah podpořit.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.