HLEDEJTE PŘÍLEŽITOSTI PRO BOHATOST SVÉHO ŽIVOTA

Bohatství, bohatost a rozmanitost života je velmi důležitá pro jeho zdravý rozvoj. Pokud si tedy chcete uchovat pevné zdraví a žít bohatý život, nesmí být váš život příliš omezený a jednotvárný. Energie bohatosti a zdraví chce pestrost. Známe to např. z hlediska stravy  – ta má být pestrá. Kromě jiného je to z toho důvodu, že člověk potřebuje pro svůj život všechny energie (tj. z pohledu Feng Ren Shui Jin i Jang, všech pět fází Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda atd.).

Pokud tedy chcete mít i letos bohatý život a prožívat svoji hojnost, musíte mít pro to dostatek příležitostí. Na vaší cestě se tak neustále musíte koukat kolem, aby vám žádná příležitost neutekla. A právě v březnu, kdy se začíná rodit vše nové, rodí se i nové příležitosti.

V březnu tak nesmíte mít klapky na očích. Dívejte se kolem sebe. Vnímejte, co nového kde vzniká. Bavte se o svých plánech, své cestě i cílech s nejvíce lidmi. Proč? Protože nikdy dopředu nevíte, odkud se příležitost může ukázat. Samozřejmě nevznikne něco nového pro vás z každého rozhovoru, který s někým povedete. Ale můžete tak získat třeba nějakou novou informaci, která vás posune dál. Můžete získat novou inspiraci atd.

V březnu vládne Zajíc a ten by měl rozšiřovat kontakty. A v případě oblasti bohatství právě z toho důvodu, aby objevil co nejvíce příležitostí, které nový rok začne nabízet. A protože jsme v období, které je velmi důležité pro následný rozvoj a hojnost, neměli bychom žádnou příležitost propást.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.