JE NOVÁ DOBA – NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI – NOVÁ PRAVIDLA

S energií března přicházejí energie rození nového. Je důležité, abyste měli přehled o tom, co nového se „rodí“ a zhodnotili, jestli to není právě to pravé pro vás. Pokud ano, pak toho co nejvíce využijte. Naopak, pokud to nesouvisí s vaší cestou a cílem, pak toto nové zcela ignorujte. Jen by vás to na vaší cestě k cíli vyčerpávalo.

Ale protože víme, že vše nové může být potenciální příležitostí, měli byste opravdu v březnu co nejvíce koukat kolem sebe, o nových věcech se bavit s přáteli, kolegy, získávat informace, názory atd. abyste se uměli správně rozhodnout, zda to nové je pro vás příležitost, nebo zátěž.

Pokud to nové budete vnímat jako příležitost a dokážete ji využít – tj. zpracovat a mít z ní opravdový užitek, pak tuto příležitost musíte „chytit za pačesy“ a rozhodně si ji nenechat ujít. Tím, že tuto příležitost vložíte do svojí životní cesty, bude důležité, abyste pro ni vytvořili nová pravidla. Musíte této příležitost určit jasně danou funkci – k čemu to nové má přispívat a následně určit, jak vše bude fungovat, abyste z dané příležitosti mohli vytěžit co nejvíc.

Pozor si ale dávejte na to, abyste skutečně všechny příležitosti dokázali využít. Pokud se příležitostmi zahltíte, budou vás jen vyčerpávat. Dále je důležité si uvědomit, že nic nefunguje samo o sobě a má to mnoho souvislostí. Takže až budete nastavovat nová pravidla, tak musíte věnovat pozornost právě těmto souvislostem a vědět, jak nová pravidla ovlivní fungování celku. Je to stejné, jako když vytvoříte ve své firmě novou pozici a přijmete na ni nového člověka. Tato pozice a tento nový člověk přinesou nové energie, nové činnosti a funkce do firmy a tím změní její současný chod. Takže vše musí do sebe správně zapadat jako ozubená kolečka hodinek, které pak spolehlivě ukazují přesný čas.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.