JARO ZAČÍNÁ BÝT V PLNÉM PROUDU

Ze Školy Feng Ren Shui víme, jak je důležitá rovnováha mezi energií času a prostoru – tzv. zákon Region-Sezona. Prostor má tak odpovídat energii času, aby se v daném čase mohlo rozvíjet to, co se rozvíjet má. Čas určuje CO a prostor vytváří podmínky pro JAK. Pokud např. chcete, aby nám ze semínka vzrostlo něco nového, je dobré mít k tomu dostatečně kyprou půdu.

V březnu je energií času jaro se svými průraznými a čerstvými energiemi Dřeva. Již v minulém HAPPYWEEKu jsme si ukázali, že tyto energie začínají již v únoru, ale že nejsou ještě příliš patrné. Ale to se bude v průběhu března měnit. V tomto měsíci se díky Zajíci začnou energie jara šířit a sílit a bude jasné, že energie zimy již ztrácejí svoji sílu a budou již nadobro odcházet.

Abyste tedy co nejvíce využili síly energií jara, měli byste svůj interiér opravdu těmto energiím přizpůsobit. Jednoduše si doma (nebo v kanceláři, či jiném svém interiéru) vytvoříte jaro. Typický začátek jara je spojen se zelenou barvou, světlem slunce, prvními květy a mláďaty zvířat. To jsou všechno symboly a obrazy jara, které si můžete do interiéru vložit.

A protože energie jara jsou „čerstvé“, měli byste tyto energie doma posílit čerstvými květinami. Ty je ale důležité často měnit, aby stále dodávaly svěží a čerstvou energii do prostoru. Květiny a rostliny jsou tak nejpřirozenějším prostředkem, jak energie jara v prostoru posílit.

Opticky svůj prostor ještě více otevřete, aby nová čerstvá energie mohla vstupovat volně dovnitř a tam se všude rozprostřít. Důležité budou vchody – tj. oblast kolem (před a za) vstupních dveří. Tato část prostoru musí být volná. Zde by nemělo nic překážet a bránit tak vstupu nové energie do prostoru.

Je důležité, abyste si uvědomili, že energie jara (Dřevo) úzce souvisí s naším přirozeným zdravím a přirozenou schopností být zdraví. Takže tuto energii opravdu posilujte, obzvláště v dnešní době, kdy přirozené zdraví je poměrně oslabené a proto je tak často snadno napadnutelné viry a dalšími vnějšími negativními vlivy.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.