CÍLEM JE NAPLNĚNÍ A RADOST

I když byste měli mít naprosto jasno o svém letošním cíli již od ledna, kdy jste měli využít sílu Buvola k nastavení letošní cesty k cíli a k vytvoření stabilního plánu, je důležité, abyste si i v průběhu cesty stále svůj cíl připomínali, popř. upřesňovali.

Život je změna a to co platilo včera, nemusí platit dnes. A člověk je tvor velmi přizpůsobivý a dokáže využívat současné situace pro svoji budoucnost.

Stejně tak je dobré využít současné energie března k tomu, abyste nespouštěli na své cestě svůj cíl ze zřetele. V březnu se může stát, že velký vliv toho nového, co se na jaře rodí, může být pro mnohé z vás velkým lákadlem. A pokud toto lákadlo bude silnější než vy a bude stát mimo vaši naplánovanou cestu, může vás z cesty snadno svést. A to určitě nikdo nechce, protože člověk, který pracuje s Feng Ren Shui je (kromě jiného) také člověk cílevědomý – tj. zná svůj cíl, jde si za ním a využívá k tomu nástroje Feng Ren Shui.

Ale…. Je důležité, abyste měli oči otevřené a dívali se na své cestě k cíli kolem a vnímali všechny možné příležitosti, které s jarem a novými energiemi přicházejí. Vybírejte však jen takové, které se týkají vaší cesty a vašeho cíle. Pokud je vaším cílem v letošním roce začít nové podnikání, nemůžete se nechat zlákat velmi atraktivní nabídkou cesty kolem světa (protože na cestě kolem světa asi podnikat nezačnete).

V březnu je také důležité si neustále připomínat, že základní atributy vašeho cíle musí být naplnění a radost. Pokud váš cíl ani jeden z těchto atributů nesplňuje, pak to není ten správný cíl. A příjemné energie Zajíce v březnu by vám měli pomoci v tom, že energii naplnění a radosti budete dobře vnímat a můžete tak svůj cíl ještě jednou „zkontrolovat“.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.