JAKÝ BYL LETOŠNÍ START VAŠEHO PODNIKÁNÍ ČI KARIÉRY?

Už druhý rok žijeme v době, která nemá v našich životech obdoby. Vše je jiné a jinak, než jak jsme byli doposud zvyklí. Dramaticky se změnily podmínky našich životů i našeho podnikání a kariéry. Přišla nová doba a většina z nás na ni nebyla připravena. Mnoho lidí tak zaskočila nepřipravené. Ale člověk je tvor velmi přizpůsobivý a má jednu krásnou vlastnost: dokáže z každé situace hodně vytěžit.

Nová doba přináší nejen nové výzvy, ale také nové příležitosti. Rok 2020 nám otevřel bránu do nového dvanáctiletí. Tento dvanáctiletý cyklus je ve znamení energie Kovu. Ta nám dává možnost nastavit nová pravidla, zavést nové systémy a řídit věci nově a lépe.

Pokud pracujete s energiemi pomocí nástrojů Feng Ren Shui, pak jste si v lednu měli nastavit své plány pro letošní rok a v únoru se naplno vrhnout do jejich realizace. V dubnu k nám kromě mocného Draka přichází i tzv. mezidobí Země. Je to období přechodu od jedné sezony k sezoně nové. Nyní jsme tak na přelomu jara a přicházejícího léta. Toto mezidobí Země nám umožňuje se na chvíli zastavit, nebo alespoň zpomalit, abychom si udělali první inventuru našeho podnikání a kariéry v tomto roce.

V dubnu se snažte co nejlépe zhodnotit, jak se vám letošní start podařil. Co funguje a co naopak není tak, jak by mělo. To, co nefunguje byste měli opravit, nebo to vyloučit, aby vás to negativně neovlivňovalo na vaší další cestě. Využijte sílu Draka, který v dubnu vládne a podívejte se na budoucnost svého podnikání. Ujasněte si své cíle a ujistěte se, že víte o všech možnostech a příležitostech, které máte k dispozici. Zaměřte se na ně a zkomponujte je do svého letošního plánu. Tím se můžete posunout o velký kus dopředu.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na DUBEN zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.