NEBUĎTE VE VZTAHU MALICHERNÍ

Energie dubna jsou velmi silné a vyzývají nás k rozletu. Nemá nás již nic svazovat a nemusíme se vůbec držet při zemi. Platí to i pro naše vztahy. Nemělo by nás v nich nic svazovat. Naopak, bylo by dobré, kdybyste se s partnerem povznesly nad každodenní problémy a omezení a snažili se vše vnímat lehce a s nadhledem.

V dubnu vládne mocný Drak a ten nemá rád detaily a přízemnosti. Snažte se tedy i vy ve svých vztazích vše řešit lehce a s velkorysostí. Malichernost a přílišný důraz na detailech a maličkostech budou vztahy oslabovat a může kvůli maličkosti vzniknout i velký konflikt. A Draka v konfliktu je opravdu velmi těžké porazit. Proto se jim snažte vyhýbat co nejvíce. Konflikt s Drakem může být ve vztahu i osudný. V zápalu „boje“ totiž Drak nevidí detaily a může (často nechtěně) udělat něco, co druhého partnera velmi ranní.

Nechte tedy malichernosti za hlavou a raději se s partnerem zaměřte na svojí budoucnost. Pokud něco ve vztahu skřípe, tak se snažte být nad věcí. Zaměření na budoucnost postupně zahladí i současné problémy a vztah se začne rozvíjet. Energie Draka podporuje rozvoj a expanzi. Proto ji využijte k tomu, aby se váš vztah zdravě rozvíjel a neničily ho detaily, které s ohledem na vaši budoucnost jsou opravdu nedůležité.

Pokud jste ve svém osobním vztahu pomýšleli na potomka, může být energie Draka vhodná pro početí. Musíte mít ale ve své vizi vztahu rodinu a její rozvoj. Může se stát, že s početím prvního potomka pak nezůstane jen u jednoho dítěte. Vztah může mít tendenci dále „pučet“ a to může vyústit ve velmi početnou rodinu.

Uvědomte si také, v jakých podmínkách se svým partnerem žijete. Je to opravdu vhodný prostor pro vaše cíle a vaši budoucnost? Umožňuje vám současné bydlení dostatečný rozvoj a rozmach v rámci vztahu a rodiny? Pokud ne, je duben vhodný čas pro to, abyste se začali ohlížet po novém a vhodnějším bydlení. Rozvoj vztahu potřebuje dostatečný prostor. Nevhodné bydlení by mohlo vztah i udusit.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na DUBEN zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.