ZAMĚŘTE SE NA ROZVOJ RODINY

Důležitost rodiny v našem životě zdůrazňujeme ve Feng Ren Shui neustále. Je to opravdu velmi důležitá energie pro náš šťastný život. V současné těžké době si to máme uvědomit o to víc. Aktuální omezení je příliš velké na to, abychom ho bez problémů ustáli sami. Pokud nám rodina správně funguje, tak zvládáme vše daleko lépe a dokážeme se s problémy každodenního života vypořádat, aniž by nás příliš zatěžovaly.

Rodina je velká síla a můžeme ji maximalizovat právě v období dubna. Drak přináší velké a mocné síly i do naší rodiny. Uvědomte si všechny možnosti, které vaše rodina má. Snažte se rodinu ještě více stmelit a posílit. I když jsou nyní možnosti setkávání rodin velmi těžké, snažte se být se svojí rodinou co nejvíce v kontaktu. Pokud se nemůžete stýkat osobně, volejte si nebo k tomu využijte různé možnosti internetu – video, online apod. Sdílejte se svojí rodinou co nejvíce zážitků.

Bylo by dobré, kdybyste se zaměřili na to, jak svoji rodinu můžete dále rozvíjet. Ať již po stránce vztahů mezi jednotlivými členy rodiny nebo po stránce majetkové. Nyní je vhodné období pro expanzi rodiny.

Věnujte se také svým dětem a jejich rozvoji. Vládnou energie rozvoje a rozletu, kdy dětem můžete ukázat různé nové možnosti a příležitosti. Snažte se co nejvíce snížit zátěž omezení, které v současnosti vládnou. Je velmi důležité, aby děti trávily co nejvíce času venku, ve velkém prostoru, nejlépe ve volné přírodě.

Choďte hodně na společné procházky a výlety – tak jak vám to současná doba umožňuje. Vyhýbejte se přílišnému uzavření. To může mít velmi negativní vliv na rozvoj dětí i celé rodiny.

Osobní konzultaci (možné i on-line) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na DUBEN zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.