DUBEN: DRAK VÁM DÁVÁ KŘÍDLA

Oblast bohatství a bohatosti našeho života je v současné době omezována nejvíc. Silné kovové energie roku 2020 a 2021 nám opravdu „osekali“ naše křídla rozvoje a rozmachu úplně na minimum. Silná omezení vkládají do této oblasti opravdu velmi negativní energie.

Tato oblast života však kromě jiného souvisí i s naším přirozeným zdravím. Pokud se v životě dostatečně nerozvíjíme a nemáme možnost růstu a expanze, „dusíme“ tím naše zdraví. Vše v přírodě pro svůj rozvoj potřebuje dostatečný prostor. Pokud tento prostor nemáme, tak se skutečně dusíme (a v respirátorech o to více).

Proto bychom právě tuto oblast života měli posilovat co nejvíce. Jde o to, abychom si udrželi přirozenou rovnováhu, která je základem prosperity života i našeho zdraví. Paradoxně tak současná omezení, která mají naše zdraví chránit ho mohou ničit. A tomu musíme zabránit.

Drak nám může pomoci v tom, že se nad současné problémy více povzneseme. Nebudeme tolik řešit každodenní problémy a zaměříme se více na naši budoucnost a rozvoj svého života. Snažte se vidět vše z vyšší perspektivy. Současná situace nesmí váš život omezovat do takové míry, že neuvidíte východisko. Naopak, Drak by nám v dubnu měl pomoci východiska hledat a zaměřit se právě na ně.

Detaily, úzkoprsost a omezenost Draka ničí. A tak bude ničit i nás, pokud se nad toto nepovzneseme. Život nemá být malý, ale velký. Uvědomte si, v čem je velikost vašeho života a na to se zaměřte. Nevnímejte tolik omezení, ale více se soustřeďte na všechny své možnosti a příležitosti a využijte je co nejvíce.

Důležité je, abyste trávili co nejvíce času venku, v přírodě, na čerstvém vzduchu. Využijte volné přírody, sluneční svit a volnost pohybu. To vše potřebujeme pro své přirozené zdraví.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na DUBEN zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.