V KVĚTNU VYUŽIJTE HADA K DOSAŽENÍ SVÝCH SNŮ

V dubnu nám vládl velmi mocný a velký Drak. Jeho sílu a moc jsme měli využít k tomu, abychom spolu s ním vystoupali do výšin a zahleděli se do své budoucnosti a zaměřili se tak na své dlouhodobé sny. Drak dokáže vidět hodně daleko dopředu, ale tím, že se vznáší vysoko v oblacích, není vždy schopen vnímat realitu „všedního dne“ a proto často není schopen zvolit tu správnou cestu. K tomu nám právě bude sloužit Had v květnu.

Květen je první „ohnivý“ měsíc. Přináší nám nejsilnější energie roku – Oheň a tím také nejvyšší Jang. Na pomoc nám tak přicházejí velmi aktivní energie, plné emocí, které mohou sloužit jako motor k našemu postupu vpřed.

Prvním vládcem těchto ohnivých energií je Had. Jeho celé tělo je spojeno se zemí. Tím je na rozdíl od Draka silně spojen s realitou a dokáže velmi dobře vnímat všechny možné souvislosti a mít na vše objektivní pohled. Navíc Had nemá ruce ani nohy, ale pouze hlavu. Veškerá jeho síla a energie je tak soustředěna na přemýšlení. Díky tomu je Had nejinteligentnějším zvířetem zvěrokruhu. Dokáže myslet v souvislostech a využívá k tomu své velké znalosti a vědomosti. Proto je velmi dobrý stratég.

Díky Hadovi byste se tedy i vy měli v květnu zaměřit více na přemýšlení o tom, jak se posunout více ke svým velkým cílům. Had je opravdu velký myslitel a proto byste jeho energii neměli promarnit na maličkosti a nedůležité věci. Naopak, zaměřte se v květnu na ten největší sen, na ten nejambicióznější cíl a hledejte s Hadem cesty, jak tohoto cíle dosáhnout.

Aby Had mohl vymyslet opravdu dobrou a úspěšnou strategii, musí mít znalosti a vědomosti z oblasti, o kterou se jedná. Proto můžete květen využít i k tomu, abyste mohli nastudovat co nejvíce informací a znalostí z oblasti, ve které se váš cíl nachází. Had nikdy nejedná, aniž by věděl. Tím, jak je spojený se zemí a tím i s realitou, je pro něj opravdu důležité, aby věděl. Platí u něj heslo: VÍM, ŽE VÍM, ŽE VÍM. Pouze pak je schopen jednat. Proto byste se ani vy neměli pouštět na cestu k cíli bez toho, aniž byste o této cestě a svém cíli věděli co nejvíce.

Had je také spojen se snahou o dokonalost. Vzhledem k tomu, že dokonalost jako taková neexistuje, stává se touha po dokonalosti pro Hada brzdou. Má totiž pocit, že daná věc není ještě „dostatečně dokonalá“, aby se mohla realizovat. A tak Had stále přemýšlí, jak vše vylepšit a odsouvá tak akci, do které se má pustit. Tomu se musíte v květnu vyhnout. Had má strategii vymyslet a vy se pak podle ní máte pustit směrem ke svému cíli. Po vymýšlení musí následovat akce. Jinak by vám mohl Had zablokovat cestu vpřed.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na květen zde:

Feng Ren Shui - Happyweek květen
Feng Ren Shui – Happyweek květen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.