JAKÁ JE STRATEGIE VAŠEHO PODNIKÁNÍ?

Had je nejlepší stratég i pro vaše podnikání či kariéru. Vládne právě nyní v květnu. Využijte jeho energie naplno.

Každá firma by měla mít svoji vizi, misi a strategii, jak této vize dosáhnout. Firemní strategie tak určuje „cestu“, která vede k naplnění jejich cílů. Květen nám přináší energie Hada, který je velmi dobrým stratégem a mohl by vám v nastavení vaší strategie pomoci.

Abyste mohli energie Hada co nejlépe využít, musíte mít opravdu jasnou vizi. Již samotné slovo „vize“ nám říká, že máme „vidět“. S Hadem přicházejí první energie Ohně, který přináší světlo a tím také jasné vidění. Pokud jste dobře využili energie Draka v dubnu, měli byste o své vizi mít poměrně dobrou představu. Oheň v květnu vám pomůže tuto vizi vidět úplně jasně a zřetelně.

Jakmile budete mít opravdu o své vizi jasno, můžete využít Hada, abyste s jeho pomocí našli tu nejlepší cestu k jejímu naplnění. Vaše strategie by měla brát v úvahu realitu vaší současné situace v podnikání. Tu vám pomůže vnímat právě Had, který je velký realista a nepouští se do ničeho, co nemá podloženo fakty a umí se na vše dívat velmi objektivně. Díky tomu se dokáže vyhnout všem chybám. Jeho cesta tak často sází na jistotu, což v podnikání může být velkým přínosem hlavně v nejisté době, v jaké nyní žijeme.

Další velkou výhodou Hada v květnu je, že dokáže vidět všechny možné souvislosti. Tím umí eliminovat potenciální chyby, ale také využít možné příležitosti. Jeho pohled je tak velmi široký a komplexní.

Pokud tedy nemáte jasnou strategii ve své firmě, nastavte si ji právě v tomto měsíci. Díky Hadovi bude vaše strategie opravdu kvalitní a dlouhodobá. Budete tak mít velkou jistotu, že díky ní se dostanete ke svému cíli.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na květen zde:

Feng Ren Shui - Happyweek květen
Feng Ren Shui – Happyweek květen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.