KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

V květnu se probouzejí první ohnivé energie roku. Vše je v plném květu a rozpuku. Oheň je velmi silnou jangovou energií. Jak víme, Jang mimo jiné slouží k přitahování pozornosti. Příroda je tak velmi barevná a okouzlující právě proto, aby aktivovala energii k tomu, aby byla zaručena plodnost, aby z květů vyrostly bohaté plody.

Energie Ohně je v životě člověka spojena s láskou, vášní a sexuální energií. Tyto energie s v květnu aktivují a mohou velmi sině zasáhnout i do vašich vztahů. Je to energie aktivní, takže byste ji měli aktivně využívat. Tj. nečekat pasivně, jestli se něco stane, ale aktivně se zapojit.

Silný Oheň je vhodný pro navazování nových vztahů. Pomůže vám „zvýraznit“ vaše přednosti, „ukázat se“ před svým partnerem a tím vzbudit jeho pozornost. Oheň přináší světlo a tím i schopnost vidět. Pokud tedy chcete navázat vztah s novým partnerem, měly by být vaše „snahy“ opravdu jasné a „viditelné“. Je důležité, aby si vás partner opravdu všiml.

Ne nadarmo se květnu říká „měsíc lásky“. Energie Ohně v lidech opravdu aktivují to, čemu říkáme láska, zalíbení, vzrušení a vášeň a proto je to velmi vhodný měsíc na vznik nových vztahů či na posílení již existujících vztahů. Proto se snažte Oheň s vaším partnerem co nejvíce sdílet a vzájemně si tuto silnou energii užívejte.

S květnem kromě Ohně přichází i vládce Had (jak se říká: na sv. Jiří vylézají hadi a štíři). Ten však do vztahu kromě vášně a silné lásky může přinášet i žárlivost. Navíc Had bývá velmi majetnický a má tendenci svého partnera „omotávat“ až dusit. Zvláště lidé, kteří mají Hada ve své typologii by si na tyto vlastnosti měli dávat velmi dobrý pozor. Mohli byste partnera tak omotat, že tím zadusíte i jeho lásku.

Ale pozor na Hady by si měli dávat i jejich partneři. Lidé s Hadem v typologii totiž v květnu zažívají velmi silné emoce a jsou hodně citliví. Je proto velmi snadné jim ublížit, aniž bychom si to uvědomovali. Problém Hadů je v tom, že své nepříjemné pocity a emoce nedávají najevo a prožívají je velmi silně ve svém nitru. Často ani nepoznáme, že se Had něčím trápí. Navenek se totiž snaží působit velmi pozitivně, nadšeně a šťastně, ale jeho nitro může být rozerváno tím, čím se trápí. Buďte proto v květnu k Hadům opravdu citliví a snažte se vnímat jejich skutečné rozpoložení, abyste jim zbytečně neublížili. Had je totiž schopen utrápit se až k smrti.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na květen zde:

Feng Ren Shui - Happyweek květen
Feng Ren Shui – Happyweek květen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.