V ČERVNU VLÁDNOU SILNÉ ATRAKTIVNÍ ENERGIE – VÝHODA ČI HROZBA PRO VZTAH

Podíváme-li se na energie června z pohledu oblasti vztahů, tak bychom měli zbystřit. Na jednu stranu mohou ohnivé energie Koně vztah velmi posílit. Vztahy patří z pohledu Feng Ren Shui k energii Země a ta má ráda Oheň, který ji posiluje. Takže energie června mohou dodat vztahům opravdu velmi silnou energii.

Kůň je nejaktivnější energie. Chceme-li ji využít pro posílení našich vztahů, musíme tuto aktivitu do nich vložit. Proto bychom v rámci vztahů neměli v červnu zažívat nudu, stereotyp či přílišnou jednotvárnost a jednoduchost. Naopak, vztahy musíme zpestřit, dát do nich rozmanitost a aktivně si vše s partnerem užívat. Slovní spojení „s partnerem“ je velmi důležité. Energie aktivního Koně totiž budou působit na každého z nás. Tj. každý budeme mít určitou touhu být aktivní. A pokud bude aktivní pouze jeden z partnerů, může hrozit, že si tuto aktivitu bude užívat mimo vztah, bez partnera. A na to bychom měli dávat v červnu pozor, protože to může vztah poškodit.

Silná energie Ohně přináší také sexuální energii. Tu bychom měli v červnu opravdu co nejvíce využívat. Bude opět působit na každého jednotlivce a pokud nebude sexuální energie využita v rámci vztahu, může hrozit, že bude „naplněna“ mimo vztah. V červnu tak mohou hrozit nevěry či „koketování“ s druhým pohlavím mimo vztah.

Oheň a Kůň chtějí radost a potěšení. Pokud jste s někým ve vztahu, snažte se co nejvíce tuto radost prožívat společně s partnerem. Dělejte si takové radosti, které si můžete užívat dohromady. Můžete si pořídit něco do společné domácnosti, po čem oba toužíte, můžete jet na místo, kam jste se již dlouhou dobu oba těšili apod.

Dále bychom si v oblasti vztahů měli dávat pozor na velmi silnou individuální energii. Kůň je představitelem ega a prosazování svých osobních zájmů nad ostatními. Proto by mohlo mezi partnery docházet ke konfliktům, kdy jeden partner bude chtít prosadit to své na úkor svého partnera nebo na úkor celého vztahu.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na ČERVEN zde:

Feng Ren Shui – Happyweek červen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.