I V PODNIKÁNÍ JE TŘEBA SI UDĚLAT PAUZU

Víme, že podnikání je energie, která je kontinuální a nutí nás jít stále kupředu. Z hlediska Feng Ren Shui patří do tzv. Gua 1, kde vládne trigram Voda. Tu si můžeme představit jako tekoucí řeku. Ta se snaží neustále dostat ke svému cíli a nakonec se každá řeka dostane do moře, tj. dorazí ke svému cíli. A energie podnikání je stejná. Má stále plynout k předem danému cíli.

Ale i řeka má fáze rychlého plynutí v peřejích, zažívá pády ve vodopádech ale umí se i téměř zastavit, když protéká téměř rovnou krajinou, kde spád je velmi mírný – vodáci tomu říkají „volej“. Vše, tedy i energie podnikání má své aktivní i pasivní fáze. A obě jsou pro úspěch důležité. Nemůžeme se proto jen stále hnát kupředu, ale musíme umět i zpomalit, a je-li třeba, na chvíli se i zastavit, abychom se připravili na další postup vpřed. I na vrchol hory vede cesta přes různé tábory, kde se horolezci musí zastavit a koncentrovat se na další postup.

A právě v červenci vládne velmi příhodná energie pro zpomalení či dokonce zastavení v rámci vašeho podnikání či kariéry. V červenci vládne „pohodová“ Koza a tuto pohodu byste si měli co nejvíce užívat vy i vaše firma. Zpomalte tempo, vložte do podnikání a každodenní práce něco příjemného, milého, co potěší vaše zaměstnance, kolegy či klienty. Milá energie Kozy je velmi příjemná a většinou každého potěší. Můžete si tak vylepšit vztahy v rámci firmy, se svými klienty či dodavateli.

Koza patří k energii tzv. Gua 2 a to je spojeno s jídlem. Proto můžete využít různé pracovní obědy, večeře či malé pohoštění jako dobrou příležitost pro řešení různých pracovních (ale i osobních) věcí.

V červenci byste také měli zhodnotit výsledky svého podnikání v první polovině roku a začít přemýšlet o tom, jak nastavit své aktivity v druhé polovině roku tak, abyste dosáhli svých cílů.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK červenec ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.