NĚKDY MÉNĚ JE VÍCE

Oblast bohatství života a celkového potenciálu patří podle Feng Ren Shui k tzv. energii Dřeva. Je to energie expanze a celkového rozvoje, který má tendenci se šířit všemi směry. Je to energie kvantity a zvětšování. Tato energie patří do tzv. Gua 4, kde platí pravidlo „vymezení nebo omezení“. Toto pravidlo nám říká, že vše musíme předem řádně vymezit (tj. určit si hranice, mantinely podle toho, co zvládneme, aniž by nás to vyčerpávalo). Vládne zde jinové Dřevo a jeho projev je symbolicky přirovnáván k větru (šíří se všemi směry). V červenci ale vládne energie Ohně a Země (Ohnivá Koza, Mezidobí Země a Gua 2 – jinová Země). A právě Koza nemá takovou sílu jako např. Drak či Kůň, tj. neunese příliš velkou zátěž.

V červenci bychom tedy měli raději zvolnit a nebrat si na sebe příliš velkou tíhu. Koza bývá velmi nepříjemná, pokud něco nezvládá a je-li to nad její síly. Z příjemné energie se pak stává energie velmi iritující, která dokáže negativně ovlivnit její okolí. Z milé Kozy se tak stane Koza pořádně umečená. Tomu bychom se měli určitě vyhnout.

Abychom si tedy naopak mohli co nejvíce vychutnat příjemné a milé energie Kozy, měli bychom v červenci opravdu ubrat nohu z plynu (navíc vládne Země, která vyžaduje zpomalení až zastavení). V červenci je tedy důležité, abychom si správně vymezili co chceme zvládnout (a máme na to dostatek sil, času i energie) a do toho se s chutí pustit a naopak vypustit vše, co se zdá být příliš těžké či vyčerpávající.

Pokud se přeci jen dostanete do situace, kdy je třeba řešit i věci, které jsou vyčerpávající, nebuďte na ně sami. Koza potřebuje pomoct, když sama své věci nezvládá. Pokud pomoc není k dispozici, může být Koza opravdu velmi vyčerpaná a to se pak může negativně promítnout i do dalších měsíců v roce. A protože víme, že nás čeká již jinové období, které začne podzimními energiemi, kdy potřebujeme být silní a odolní, abychom zvládali nepříznivé energie, není dobré se v červenci příliš vyčerpávat. A to i s ohledem na současnou „kovidovou“ situaci, kdy se dá předpokládat nástup dalších omezení s příchodem podzimu. Naopak, je důležité, abychom svoji energii posílili a co nejvíce regenerovali. Tím budeme silní a odolní a nepříznivé energie nás nemohou ohrozit.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK červenec ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.