PŘIPRAVTE SE NA NOVÁ PRAVIDLA

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

V oblasti pravidel, řádů a systémů začíná „přituhovat“. S příchodem druhé poloviny roku začínají sílit energie Kovu a ty nám říkají, že vše by mělo mít nějaký řád, nějaká pravidla a systém. Z pohledu Feng Ren Shui se jedná o tzv. Gua 6, které se nazývá Nebesa. Energie Nebes nás vede a ukazuje nám, co a jak máme dělat, aby to bylo ve správném řádu věcí a energií. Pokud tento řád dodržujeme, pak dochází k tomu, čemu ve Feng Ren Shui říkáme zákon rození – zde Kov tzv. rodí energii Vody. Ta nám dává možnost volného plynutí. Pokud se tedy řídíme řádem Nebes, vše nám pak volně plyne a my se posouváme dál bez zbytečného úsilí a vyčerpání.

Tyto energie můžeme začít využívat právě v srpnu, kdy přichází Kov a vládne nám Opice. Je to období, kdy bychom měli začít přemýšlet o tom, co a jak chceme dělat v naší blízké i vzdálené budoucnosti. Měli bychom při tom vycházet z toho, co máme k dispozici (nebo z toho, co očekáváme, že nám tento rok přinese) a vymyslet, jak toho využijeme pro to, aby nám život co nejlépe fungoval.

Opice přináší první energie třídění. Tj. rozhodování o tom, co k čemu a jak využijeme. Tímto rozhodováním si tak budujeme svoji budoucnosti. Měli bychom přemýšlet o tom, jak chceme v budoucnosti fungovat. Kov má právě zajistit funkci. A abychom to vymysleli co nejlépe, k tomu nám právě pomáhá chytrá Opice.

Když se zaměříme na všechny důležité oblasti života, které nám ukazuje Ba Gua (sem patří: povolání – životní cesta, vztahy, rodina, bohatství a zdraví, pravidla, budoucnost, zázemí – domov, vize a sny) a budeme přemýšlet nad jejich správným fungováním, pak si jejich nastavením zajistíme dlouhodobou životní rovnováhu do budoucnosti. A z Feng Ren Shui víme, že právě rovnováha je základem pro správné a přirozené fungování energií v našem životě.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.