CHRAŇTE SVÉ ENERGIE PŘED NADCHÁZEJÍCÍM PODZIMEM

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

V srpnu vstupujeme do tzv. kovového období roku. Energie Kovu nám přináší prochládání. Teploty se snižují a chlad tak může prostupovat do našeho organismu. Pokud jsme v létě na maximum využili silné Jangové energie a energie Ohně, jedli správnou stravu, dostatečně se hýbali a využívali sluníčka, pak bychom měli mít dostatek energie na to, abychom nadcházející podzim a zimu ustáli bez problémů.

V létě jsme měli nahromadit co nejvíce energie. Nyní je čas, abychom si tuto energii chránili. Kov je energie ochrany před napadením zvenčí. Je to jakési „brnění“. Tímto brněním je pro lidské tělo imunita. A tu bychom si měli nejen chránit, ale také stále posilovat. To je naším hlavním úkolem v tomto období.

Studenti Školy Feng Ren Shui vědí, že energie Kovu je v tomto období opravdu silná. Kov vládne nejen na podzim, ale také celému roku 2021 a navíc i celému novému dvanáctiletí, které začalo v roce 2020 (že by náhoda v souvislosti s kovidem? 😊 ). Proto je otázka imunity v posledních dvou letech tak důležitá. O to více musíme Kov správně využívat, aby nás neoslabil a abychom jím nebyli tzv. „napadeni“.

S Kovem se energie začínají stahovat zvenku dovnitř. Rostliny tak stahují svoji energii z listů do větví a dále pak do kmenů, aby ji postupně všechnu přesunuly do svých kořenů a tím ji chránily před nepřízní zimního období. A stejně tak se chová i naše tělo. Má tendenci stahovat energii dovnitř, aby ji vnější vlivy nepoškodily. Tomu bychom měli pomáhat i my sami.

Musíme si chránit vnějšek těla před napadením nepříznivých vlivů. Důležité je ochránit tělo před prochládáním a pronikáním chladu do těla. S Kovem souvisí plíce a tlusté střevo. A právě tyto orgány si musíme chránit co nejvíce. Plíce tak souvisí s pravidelnými respiračními problémy, které se mají tendenci projevovat právě na podzim (pamatujete na chřipkové epidemie?). Tlusté střevo nám kromě jiného zajišťuje silnou imunitu. Proto bychom se měli o jeho správnou funkci starat co nejlépe. Tlusté střevo má za úkol vylučovat vše „kalné“ a již nepotřebné, aby nás to dále již nevyčerpávalo a tím chrání energii před oslabením.

Proto bychom se v tomto období měli zbavit všeho, co nás jen vyčerpává a již nám to v ničem neslouží. Kov tak kromě jiného souvisí např. s čistotou a úklidem. Není tedy vůbec od věci věnovat více času úklidu a udržování pořádku ve svém okolí. Řád energii Kovu a jeho funkce ochrany posiluje. Vneste si tedy do svého života více řádu a dodržujte své pravidelné rituály.

Ze Školy Feng Ren Shui ale také víme, že Kov tzv. ovládá (tedy oslabuje) energii Dřeva, ke kterému patří játra, žlučník, ale také např. oči. Proto bychom si i tyto orgány měli v tomto období co nejvíce chránit.

Správné „chování“ Kovu pomůže udržet energie Země, neboť je tzv. „matkou“ Kovu. Země chce jistotu a stabilitu. Proto si i tyto energie nyní v životě co nejvíce posilujte.

Chraňte svoji energii a odolnost co nejvíce. Na podzim to budete určitě potřebovat.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Reklamy

Občas zde mohou někteří návštěvníci vidět re

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.