ČAROVÁNÍ VE ŠKOLE FENG REN SHUI

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme pracovat s čárami. Proto této práci s úsměvem říkáme čarování. Když se ale podíváte na staré příběhy o různých starých kulturách, tak si uvědomíte, že opravdu první znaky komunikace a různých zápisů byly ve formě čar. Kouzelníci, druidové, šamani a mnoho dalších se bez čar při své práci neobešli (ani Harry Potter 😊).

Ani my se v dnešní době bez čar neobejdeme. Nebyli bychom schopni vůbec nic zaznamenat. Vše, co píšeme, kreslíme apod. začíná čárou. A bez nadsázky právě čárou začíná nová aktivita, nové zrození. Ve Feng Ren Shui tomu říkáme „vložení Jangu“ (tedy začátek nové aktivity). Stačí si vzít kousek prázdného papíru a chvíli se na tu prázdnotu dívat…. A pak na tento prázdný papír udělejte libovolně čáru. Tím jste aktivovali energie a ten původně prázdný papír již nikdy nebude stejný. Začnou se projevovat změny. A ty změny tvoří aktivitu a ta vyústí v nějaký výsledek.

Když umíme pracovat s čárami (a např. ve 3. modulu Školy Feng Ren Shui pracujeme s vrcholem umění práce s čarami, s Knihou proměn – I Ťing/Yi Jing) pak nejen dokážeme jimi aktivovat změnu a tím i nové aktivity, ale dokážeme odhadnout, jaký nás očekává výsledek.

Ve Škole Feng Ren Shui pracujeme se základními čarami Jin a Jang. Tyto dvě základní čáry pak tvoří tzv. digramy, trigramy (ty tvoří velmi důležitý nástroj Ba Gua) a hexagramy, které tvoří Knihu proměn – I Ťing/Yi Jing. Pomocí těchto různých uskupení a kombinací čar dokážeme vyjádřit jakoukoliv formu energie a poznat, jaký má v sobě potenciál, v co se může dále vyvinout a tím můžeme velmi dobře určit i výsledek.

Čáry jsou symboly a ty jsou silnější než slova. Pokud tedy pracujeme se symbolem, máme na dění daleko větší vliv, než když použijeme slova. Symboly provázejí lidstvo od nepaměti a mají velkou sílu a moc. Pomocí symbolů čar tak opravdu dokážeme vytvořit různé formy energie podle dané potřeby a nastavit ji tak, aby vše fungovalo co nejvíce podle našich představ.

I vy se můžete naučit „čarovat“ ve Škole Feng Ren Shui. Přihlaste se do prvního modulu Školy Feng Ren Shui a začněte objevovat krásu práce s čárami. Těšíme se na vás. Vše o Škole Feng Ren Shui zde:

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.