JAK SI VYTVOŘIT NEJLEPŠÍ PODMÍNKY PRO ŽIVOT

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Škola Feng Ren Shui učí své studenty žít bohatý, naplněný a dlouhý život ve zdraví. Životu se daří pouze v případě, že má k tomu ty nejlepší podmínky. Každý živý organismus v přírodě (tedy i člověk) se zdravě rozvíjí ve svých přirozených podmínkách. Jakmile jsou tyto podmínky vytvořeny, život se přirozeně rozvíjí sám.

Životní podmínky člověka jsou tak klíčové pro jeho zdravý rozvoj a naplněný život. Základními energiemi, které tyto podmínky ovlivňují jsou energie času, člověka a prostoru. Známe rčení: člověk musí být ve správný čas na správném místě. Pokud tedy jsme stále ve správný čas a na správném místě, pak se náš život přirozeně zdravě rozvíjí.

Tři herci života

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme jaké energie času – člověka – prostoru (Tři herci života) máme (Jin, Jang, pět fází: Dřevo, Oheň, Země, Kov, Voda, 12 zvířat zvěrokruhu, 28 Nebeských zvířat, nástroj rovnováhy Ba Gua, I Ťing/Yi Jing atd.), jak se vzájemně ovlivňují a jak je nastavit tak, aby náš život (i jednotlivé aktivity) co nejvíce prosperoval a my mohli prožít naplněný a dlouhý život ve zdraví.

Feng Ren Shui - typologie osobnosti
Typologie osobnosti člověka

Co je pro nás správný čas a co je pro nás správný prostor určují dva parametry. Prvním je typ naší energie – tj. musíme znát energie člověka. K tomu využíváme typologii osobnosti Feng Ren Shui (vše o typologii FRS zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/aplikace-typologie-osobnosti/). Každý člověk má jiné energie, a právě jim musí odpovídat podmínky, ve kterých člověk žije. Druhým parametrem je CO chceme – tedy jakou činnost chceme vykonávat a čeho chceme danou činností dosáhnout. I každá činnost má jinou energii. Kreativní práce má jinou energii než práce analytická, jinou energii potřebujete pro studium a jinou pro opravu auta atd. Tj. i pro danou činnost musíme mít ty nejlepší podmínky.

A protože se neustále nacházíme v tzv. časo-prostoru – tj. v průsečíku energie právě probíhajícího času a prostoru, ve kterém se právě v daný čas nacházíme, mají energie času a prostoru významný vliv na to, jak se nám v tomto čase a prostoru daří. Jiné energie má ráno a jiné odpoledne, jiné energie má jaro a jiné podzim. Stejně tak jinou energii má naše ložnice a jinou obývací pokoj a určitě jinou energii bude mít naše pracovna.

Práce s energií času – člověka – prostoru je základem pro vytvoření těch nejlepších podmínek pro náš život. Můžete se s těmito energiemi naučit pracovat i vy. Přihlaste se do Školy Feng Ren Shui na stránkách Školy (https://skolafengrenshui.wordpress.com/feng-ren-shui-skola/ ) nebo na email: skolafrs@gmail.com

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.