JAK SI NASTAVIT SVOJI VLASTNÍ ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme, že životní rovnováha je základem pro vytvoření si těch nejlepších podmínek pro náš život a jak si ji správně nastavit. Vytvoření životní rovnováhy začíná poznáním sebe sama. Pokud si chceme vytvořit pro sebe ty nejlepší podmínky, musíme nejprve vědět, kdo jsme, jaké máme energie, abychom pro ně tyto podmínky mohli vůbec vytvořit.

Své energie ve Škole FRS poznáme pomocí aplikace Typologie osobnosti Feng Ren Shui (vše o aplikaci a ke stažení zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/aplikace-typologie-osobnosti/ ). Díky ní poznáme svoji základní typologii – pasivní vs. aktivní typ člověka (jsme více jinoví, nebo jangoví, nebo máme Jin a Jang v rovnováze). Toto základní dělení nám již samo o sobě ukazuje, jaké podmínky pro život budeme potřebovat. Jiné podmínky potřebuje jinová energie a jiné podmínky potřebuje jangová energie. Jinový typ člověka v jangovém prostředí nebude prospívat a naopak.

Dále se z Typologie Feng Ren Shui dozvíme, jaké jsou naše silné stránky, náš přirozený talent a celkový potenciál člověka. Zde pracujeme s tzv. pěti fázemi Jinu a Jangu (známé také jako 5 elementů: Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda). Tady poznáme k čemu jsme opravdu předurčeni, jaké schopnosti máme, jak je využívat a posilovat. Jak pěstovat svůj talent, zdokonalovat ho a stát se tím nejlepším v tom, v čem nejlepší skutečně přirozeně být můžeme. Poznáme, zda-li jsme jen jednostranně založení, tj. máme se celý život soustředit jen na jednu důležitou aktivitu (např. být kreativní) a být v tom specialisté, nebo jestli jsme všestranní a máme se tak věnovat v životě mnoha různým činnostem a oborům (ve Škole FRS těmto lidem říkáme „ochutnávači života“). Tito lidé by měli v životě toho vyzkoušet co nejvíce a v žádném oboru se nemusí stát specialisty. Jejich výhodou je to, že od všeho něco vědí a dokážou si tak poradit ve všech možných situacích.

Typologie Feng Ren Shui nám také navíc ukazuje charakter naší osobnosti. Jaké je naše přirozené chování, jak budeme reagovat na různé podněty, jak velký život můžeme žít, jak budeme přemýšlet, jednat, komunikovat atd. Zde Typologie FRS využívá znalostí zvěrokruhu. Každý v sobě máme energii čtyř zvířat. Jejich kombinace z nás dělá daný typ osobnosti, určuje náš charakter a způsob, jakým bychom měli žít.

Jakmile známe své JÁ, budeme vědět, jaké podmínky si pro život máme nastavit a můžeme tak začít pracovat na své životní rovnováze. Ta závisí na devíti oblastech našeho života (Já, životní cesta/povolání, vztahy, rodina/návaznost na minulé generace, bohatství/životní potenciál, řád/pravidla/systémy, budoucnost, prostor/domov, životní vize/cíle). Každá tato oblast má svoji roli v naší životní rovnováze a určuje také, jak má vypadat následující oblast. Tj. naše JÁ tak určuje, jaká je naše životní cesta, čím se máme v životě zabývat. To je určeno naší typologií.

Pokud máme talent hrát na housle, nemáme se stát právníkem. Životní cesta pak určuje, jakého životního partnera si máme vybrat, abychom společně (jako JEDNO) kráčeli po společné životní cestě k naplnění. Vztah a výběr partnera určuje, jak má fungovat naše rodina. Síla rodiny a schopnosti navázat na minulost určuje podmínky pro bohatství našeho života. Celková bohatost musí být řízena pravidly a řády, aby nám vše v životě fungovalo, tj. jakým způsobem budeme v životě fungovat. To také určuje naši budoucnost, kterou si tvoříme v naší přítomnosti právě pomocí řádu a pravidel. Naše budoucnost ale potřebujeme mít pevné a stabilní prostor a zázemí. A toto zázemí je pak „základnou“ ze které dokážeme dosahovat našich životních vizí a cílů.

Vzájemná návaznost a provázanost jednotlivých oblastí života je velmi důležitá a musíme znát, jak je nastavit obecně (každá oblast života má obecné nastavení, které platí pro všechny stejně) a jak je vyladit individuálně právě podle svých vlastních energií (všichni jsme jedineční a potřebujeme své vlastní podmínky pro život). Poznání vašeho JÁ je základem pro vaši životní rovnováhu. Nastaví vaši životní cestu, o které si budeme povídat v příštím článku.

Nastavení životní rovnováhy se naučíte ve Škole Feng Ren Shui. Přihlaste se na 1. modul pro začátečníky na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách Školy FRS (https://skolafengrenshui.wordpress.com/feng-ren-shui-skola/ ) nebo pomocí přihlašovacího formuláře v tomto článku. Těšíme se na Vás.

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.