JAKÁ JE VAŠE ŽIVOTNÍ CESTA

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme, že životní cesta je druhou oblastí naší životní rovnováhy. Žijeme v době tzv. neomezených možností. Tato doba nám říká, že můžeme v životě dělat cokoliv, že si můžeme zvolit jakékoliv povolání. Ano, to sice můžeme, ale které povolání je pro nás to pravé? Po jaké cestě života se máme vydat?

Vím z vlastní zkušenosti a dlouholeté praxe, jak je složité mnohým lidem vysvětlit, že jejich životní cesta jim byla dána do vínku, že jim byla předurčena. Mají pocit, že tím ztrácí tu neomezenou svobodu dělat si v životě co chtějí. Často pak ale lidé nežijí svým životem a nemohou tak využívat své silné stránky. Musí do všeho dávat spoustu své energie, vynakládat zbytečné úsilí k tomu, aby dosáhli svých cílů, které ale nejsou na jejich životní cestě (žijí život někoho jiného, ke kterému nejsou vybaveni). Naopak, pokud kráčejí po své životní cestě tak žijí SVŮJ život, vše jde poměrně snadno, mají k tomu dostatek energie, protože ta jim za tímto účelem byla dána a mohou tak dojít k životnímu naplnění, aniž by je to vyčerpávalo a bralo síly.

 Vše v přírodě je stvořeno za nějakým předem daným účelem. Jabloň má plodit jablka, zebra má spásat traviny, tygr má lovit slabá a nemocná zvířata, ptáci mají lovit hmyz a ten má zase opilovat rostliny, aby mohly přinášet plody atd. Jabloň se nemůže rozhodnout, že jí již jablka nebaví a že tedy bude rodit hrušky. Ani tygr si nemůže říct, že jednoduší by bylo se pást jako zebra, než složitě lovit jako predátor a zebra si nemůže usmyslet, že už jí nebaví být lovena lvem, a tak raději bude lovit sama. Vše v přírodě tak má daný smysl života a ten se má naplnit, aby fungovala příroda jako celek.

I lidé patří do systému přírody, a tak i každý člověk se rodí s daným smyslem svého života, který tak určuje jeho životní cestu a jeho povolání (to, k čemu byl člověk povolán). A čím je to tedy dáno? Naším přirozeným talentem, našimi silnými stránkami. Všichni přicházíme na svět vybaveni pro to, co máme v životě dělat. Proto jsme tuto výbavu dostali do vínku. Pokud se tedy narodíme s talentem muzikanta, nemáme být lékařem, máme-li talent analyzovat věci, nemáme se snažit být kreativní atd.

„Všichni se narodí géniem.“

Albert Einstein

Mnozí lidé si myslí, že žádný talent nemají. To ale není pravda. Příroda nikdy nevytvoří nic beze smyslu. A pro to, aby tento smysl mohl být naplněn vždy, příroda dodává ty nejlepší schopnosti. I vy proto máte výjimečné schopnosti, které nemají jiní lidé a ti zase mají schopnosti, které nemáte vy. Albert Einstein říkal: Každý se narodí géniem. Ale je jen na nás, jestli tohoto génia v sobě objevíme, probudíme a budeme ho posilovat a rozvíjet. A k tomu dnešní svět dává neomezené možnosti – k rozvoji našeho talentu.

Náš přirozený talent a silné stránky poznáme z naší Typologie Feng Ren Shui (více zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/konzultace/typologie-a-charakter-osobnosti/). Pokud tedy známe své přirozené JÁ, svůj přirozený talent a své silné stránky, poznáme také, jaký je smysl našeho života, jaké je naše životní poslání, jaká je naše životní cesta a které povolání si máme zvolit. K tomu máme ty nejlepší předpoklady a tu nejlepší výbavu. Pokud tedy jdeme po své vlastní cestě, vše nám jde bez zbytečného vyčerpání a úsilí. Máme tak neustále dostatek energie, která pak posiluje naše zdraví a celkovou odolnost. To se dále promítne do naší dlouhověkosti.

Feng Ren Shui - leden cíl
Vaše životní cesta vede k vašemu životnímu naplnění.

Pro celkovou životní rovnováhu je tedy velmi důležité, abyste si zvolili tu správnou životní cestu, která je dána vaším přirozeným talentem. Jakmile si tuto cestu zvolíte, pak si pro tuto cestu začnete vytvářet ty nejlepší podmínky nastavením dalších oblastí života (životní partner, rodina, bohatství, řády, pravidla, budoucnost, domov a zázemí, své sny a vize).

Životní cesta je podle Feng Ren Shui dána energií fáze Vody (pět fází: Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda). Voda umožňuje plynutí a volný postup vpřed. Náš život je tak ve Feng Ren Shui přirovnáván k řece, která volně plyne ke svému cíli – každá řeka se vlévá do moře, tj. dosáhne svého cíle). Řeka začíná pramínkem, pak se mění v potok, říčku a poté se stává mohutným veletokem. I tak bychom měli žít svůj život. Začít s malým, pomalu se rozvíjet, posilovat své silné stránky a schopnosti a nakonec se stát tím mohutným veletokem, kterému se nemůže postavit nic do cesty. To je síla Vody – vaší životní cesty.

Přihlaste se do Školy Feng Ren Shui i vy. Poznejte svůj přirozený talent, své silné stránky, zvolte si tu správnou životní cestu a vytvořte si pomocí FRS ty nejlepší podmínky pro svůj život. Přihlásit se můžete na skolafrs@gmail.com nebo na přihlašovacím formuláři na této stránce. Vše o Škole Feng Ren Shui zde:

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.