ZÁŘÍ: PŘIŠEL ČAS STANOVIT SI NOVÁ PRAVIDLA

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

V září bychom měli využít vlády Kohouta k tomu, abychom si opravdu detailně prošli to, jak fungujeme, jaké systémy využíváme, jaká pravidla dodržujeme, podle jakého řádu fungujeme. Vše bychom tak měli prozkoumat z hlediska toho, jak chceme fungovat v příštím roce. Vyhovuje stávajícÍ stav tomu, abychom dobře fungovali i v příštím období, nebo bude potřeba některé věci přenastavit, dělat něco jinak, bude potřeba něco změnit?

Díky energii Kohouta nám tak v září vstupuje energie Gua 7 do Gua 6. Energie Gua 6 jsou pevně stanovená pravidla, která máme bezezbytku dodržovat a tím je zajištěna funkce. Gua 7 nám ale dává možnost pravidla měnit. Nemá ale cenu měnit to, co nám funguje a víme, že nám to bude fungovat i do budoucnosti. Ale určitě najdeme něco, co již svoji úlohu splnilo a bude potřeba přijít s nějakou inovací, změnou.

Kohout a energie Gua 7 patří k tzv. třídění – jak se říká: oddělit zrno od plev. Proto bychom měli opravdu vše projít, zhodnotit, do jaké míry nám to ještě pomáhá a do jaké míry nám to již může škodit. Na vše se dívejte z pohledu své budoucnosti (např. s ohledem na energie příštího roku, to nám bude vládnou Vodní Tygr – viz náš přípravný seminář na rok 2022 níže). A právě s ohledem na příští rok lze očekávat nějakou tu „revoluci“. Může dojít i k poměrně dramatickým změnám. Měli bychom se tedy podívat na to, k jakým změnám může v našem životě dojít a podle toho si také přenastavit stávající pravidla a systém našeho fungování.

Udělejte opravdu pečlivou analýzu (může jít o kontrolu všech vašich smluv, dohod, aktivit, které děláte podle nějakého řádu apod.). Věnujte tomu pozornost i čas. Vše si řádně zhodnoťte a s ohledem na budoucnost udělejte důležité změny v nastavení.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přihlaste se na nový přípravný seminář na rok 2022. vše o semináři zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.