v září se v INTERIÉRU SOUSTŘEĎTE NA DETAIL

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

V září bychom měli do svého prostoru vnést detail. Vládne nám Kohout a tím také Gua 7. A to vše jsou energie detailu. Proto bychom se v září měli soustředit při řešení domu, bytu či pracovního prostředí na to, abychom měli správně řešeny detaily.

Bude potřeba tyto detaily vnést do prostoru. Je proto lepší mít např. na stěně více malých obrázků, než jeden velký obraz apod. Při řešení detailů ale nezapomínejte na to, že detaily (jednotlivosti) musí zároveň tvořit funkční a hezký celek. Pokud tedy např. budete chtít řešit květinovou výzdobu, pak nezáleží jen na kráse jednotlivých květin, ale jak dohromady budou působit jako celek. I z krásných květin se dá udělat „ošklivá“ kytice.

Pokud tedy např. budete věšet malé obrázky na zeď, musí spolu nějak ladit (např. barevně nebo tematicky). Mohou také dohromady vytvářet nějaký geometrický tvar. Můžete tak např. z různých fotek vytvořit čtverec nebo kruhu apod.

S Kohoutem a Kovem v září také přichází důraz na čistotu a úklid. Prostor by tak měl být opravdu hezký, „vymazlený“ a pěkně upravený. Měla by v něm vládnout čistota a pořádek. Naopak veškerý chaos musíte nyní zlikvidovat.

Víme, že Kohout se rád chlubí a miluje chválu. Pokud se vám tedy podaří vytvořit si krásné prostředí, pozvěte svoji rodinu či přátele a pochlubte se jim. Uvidíte, jak vám jejich chvála udělá dobře a nabije vás novou energií.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přihlaste se na nový přípravný seminář na rok 2022. vše o semináři zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.