BLÍŽÍ SE ROK 2022 – JE NA CO SE TĚŠIT?

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Energie roku 2021 pomalu budou slábnout a začnou se projevovat první známky energií roku 2022. V říjnu nás čeká tzv. Mezidobí Země, tj. období, které je velmi vhodné na přípravy pro další období. Měli bychom říjen co nejvíce využít k tomu, abychom začali uvažovat o tom, jak naložíme se svým život v příštím roce.

Rok 2020 byl jakousi bránou do nového dvanáctiletí. Přinesl nám silný Kov a velké změny, které zasáhly celý svět. Kovové energie pokračovaly v roce 2021 a „ujistily“ nás, že změny nejsou jen krátkodobé, ale že se jedná o změnu opravdu dlouhodobou a že již nic nebude tak, jako dřív.

Rok 2022 přinese výrazný projev těchto změn navenek. Přichází průrazný Tygr, který se bude snažit prorazit a přinést něco nového. Obrazně můžeme říct, že rok 2020 byly energie otěhotnění, rok 2021 byly energie těhotenství a v roce 2022 budou energie porodu – to nové se bude drát na svět a bude se chtít projevit (a víme, jak se chová čerstvě narozené miminko). Narozením nového se mění celý náš život.

Zdá se tedy, že změny, které nastaly v roce 2020 a 2021 začnou skutečně měnit naše životy. A protože Tygr bývá ve svém jednání opravdu nekompromisní, budeme se muset na projevy těchto změn opravdu dobře připravit. Musíme si uvědomit, že se jim opravdu nevyhneme.

Jak se svézt na vlnách změn a nenechat se jimi „spláchnout“, jak je využít pro nový posun v našem životě se podíváme na přípravném semináři na rok 2020, který jsme pro vás připravili právě na říjen, kdy je vhodná doba se na nové období připravit.

Přihlaste se na seminář na skolafrs@gmail.com nebo na přihlašovacím formuláři na stránce semináře ZDE. Přípravy budou opravdu nutné pro to, abychom sílu energií Tygra zvládli a správně využili. V opačném případě by se mohlo stát, že si z nás Tygr udělá svoji kořist a to určitě nechceme.

přihlaste se na nový přípravný seminář na rok 2022. vše o semináři zde:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.