JAK PROBÍHAJÍ PŘÍPRAVY NA ROK 2022?

Feng Ren Shui nás učí, jakým způsobem se tvoří budoucnost a jak můžeme odhadovat, jak se bude vše vyvíjet. V první fázi odhadu, jaký bude nový rok, vycházíme hlavně z tzv. Osy Gua 3 – Gua 5 – Gua 7.  Je to osa na které se nám prolíná minulost (Gua 3), přítomnost (Gua 5) a budoucnost (Gua 7). Dále nám tato osa říká, že vše na sebe navazuje. Minulost tak vytvořila podmínky pro přítomnost a v přítomnosti se tvoří podmínky pro budoucnost.

Když tedy odhadujeme, jak bude probíhat rok 2022, musíme se nejprve podívat na to, jaký byl rok 2020 a jaký je rok 2021. Při pohledu na minulý rok a současný rok tak hodnotíme jednotlivé události a hlavně jaké jsou mezi nimi souvislosti. Dále pak hodnotíme, jaké trendy tyto události vyvolávají a jaký mají potenciál ovlivnit budoucnost – zde záleží na typu energie, kterou každá událost má.

Proto každou událost pečlivě hodnotíme z hlediska její energie. Zde pracujeme hlavně s Jangem a Jinem, s pěti fázemi (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda), s energiemi zvěrokruhu, s jednotlivými Gua pomocí metody Ba Gua a také s Knihou proměn I Ťing. Tím dostaneme poměrně ucelený obrázek toho, jaké energie události přinášejí.

Pokud tedy víme, jaké energie současné události mají, dokážeme určit, jak se těmto energiím bude „dařit“ v novém roce. Každý rok má své energie a vytváří tak podmínky pro to, aby se něčemu dařilo či nedařilo. Zde opět pracujeme s celým systém Feng Ren Shui. Pokud nějaké události mají např. silnou energii Země a v roce 2022 bude vládnout silné Dřevo, Voda a Země pak umíme zhodnotit, jak se tyto události promítnou do dění v roce 2022. Budou se tyto události dále ještě více rozvíjet, nebo naopak jejich vliv bude oslabován?

A že těch událostí za rok 2020 a rok 2021 bylo poměrně dost. Navíc víme, že do konce roku ještě nějaké nové události přijdou. Přichází mnoho nového jak u nás i ve světě a to bude mít velký dopad na vývoj v roce 2022 (nový prezident v USA, nové vedení v Německu, volby v Rusku, volby u nás…, atd. ).

Princip návaznosti je tak velmi důležitý nejen pro odhadování budoucího vývoje, ale také pro celý náš život. Díky tomuto principu dokážeme získat energii minulosti a využít ji v přítomnosti pro tvorbu budoucnosti. Nemusíme tak zbytečně čerpat svoje vlastní energie a budeme dobře připraveni využít naplno energie roku 2022.

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

Připravili jsme pro vás dvě varianty přípravného semináře: prezenční (s osobní účastí) v Praze a online. Můžete si tedy vybrat formu, která vám nejvíce vyhovuje. Přihlašovací formuláře na obě varianty najdete na stránce semináře ZDE.

PŘIHLASTE SE NA OSOBNÍ NEBO ONLINE VERZI NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍCH FORMULÁŘÍCH NA na stránce semináře zde:

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přihlaste se na nový přípravný seminář na rok 2022. vše o semináři zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.