DODEJTE SVÉMU VZTAHU SÍLU PRO DALŠÍ OBDOBÍ

přihlaste se na nový přípravný seminář na rok 2022 podle feng ren shui

Silné kovové energie Psa v říjnu bychom měli využít i pro naše úzké vztahy – ať již se jedná o osobní vztahy či obchodní vztahy. Říjen je velmi dobrým obdobím pro to, abychom se připravili na další období. Díky silnému Kovu tak získáme pevnost a odolnost. Čím více tedy využijeme energie října, tím větší pevnost můžeme vložit do našich vztahů.

Pes má rád loajalitu a dlouhodobé vztahy. Proto bychom se měli na vztahy v říjnu podívat z dlouhodobého hlediska. I zde bychom měli využít možnost připravit se na celý rok 2022. Pokud žijete opravdu v tzv. vztahu Gua 2 (tj. vztah, kdy partneři tvoří JEDNO a jejich JÁ vytvořilo MY), pak byste se měli s partnerem zamyslet nad tím, jak společně budete kráčet po své životní cestě k danému cíli v novém roce.

Začněte tím, že pečlivě zhodnotíte, čeho se vám podařilo docílit v tomto roce. Co jste vytvořili, co máte k dispozici a co z toho budete chtít využívat i v příštím roce. Stejně tak zhodnoťte, co již potřebovat nebudete a toho se v průběhu října opravdu zbavte. Jen by vás to v novém roce zatěžovalo a vyčerpávalo vaše energie.

Udělejte si tak ve svém společném životě pečlivou inventuru a „čistku“. Říjnový Kov se váže k energiím tlustého střeva a víme, jaká je jeho hlavní funkce – vylučovat vše nepotřebné. Tím dochází k posílení odolnosti a upevníte tím opravdu velmi dobře svůj vztah na celý příští rok.

Nevěnujte se jen věcem, ale také činnostem a lidem. Uvědomte si, které činnosti již vašemu vztahu neprospívají a s těmi již v novém roce nepokračujete. Stejně tak s lidmi ve svém okolí. I zde bude důležité, abyste ze svého života vyloučili všechny ty, kteří vašemu vztahu již neprospívají.

Důležité ale je si uvědomit, že nestačí vyloučit to staré a nepotřebné. Musíme to nahradit něčím novým a potřebným. Tím dochází k obnově energie. Takže začněte také uvažovat o tom, co nového si do vztahu chcete v novém roce pořídit, aby to váš vztah oživilo a dodalo mu novou a čerstvou energii.

Pokud vám vztahy nefungují a váš partner je již jen zdrojem vašeho vyčerpání, pak můžete využít energií října i k tomu, že vztah s takovým partnerem ukončíte. Udělejte to ale citlivě. Pes nemá rád, když je tzv. „odkopnut“. Proto by rozchod s partnerem měl probíhat jemně a citlivě, abyste svému partnerovi neublížili.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

Připravili jsme pro vás dvě varianty přípravného semináře: prezenční (s osobní účastí) v Praze a online. Můžete si tedy vybrat formu, která vám nejvíce vyhovuje. Přihlašovací formuláře na obě varianty najdete na stránce semináře ZDE.

PŘIHLASTE SE NA OSOBNÍ NEBO ONLINE VERZI NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍCH FORMULÁŘÍCH NA na stránce semináře zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.