když chceme být silní

Naše síla je tak velká, jak je silná naše energie. Proto nejsilnější jsme, pokud jsme sami sebou (tj. jsme projevem/formou své vlastní přirozené energie). Ale abychom mohli být sami sebou, musíme nejprve vědět kým jsme, jaká je naše přirozená energie.

Od nepaměti si lidé kladou dvě nejtěžší otázky: Kdo jsem? Proč tu jsem?

Existuje mnoho učení (a náboženství), která nám ukazují jak si na tyto otázky odpovědět. I já jsem si mnoho let kladl tyto otázky a dostával různé odpovědi. Ale žádná z nich se mnou úplně nerezonovala. Vždy tam byly nějaké pochybnosti, nějaké obavy….

Až jednoho dne jsem se seznámil s učením Feng Ren Shui. Ohromila mě jeho jednoduchost (i když na začátku jsem měl hlavu pěkně zamotanou 🙂 ) a přirozenost. Zaujalo mě, že toto učení nikdo „nevymyslel“, že nemá svého „kazatele“ či „mesiáše“, který má tu jednu jedinou pravdu a vše ostatní je špatně. Učení Feng Ren Shui vychází z pozorování přirozených procesů v přírodě a jak vesmír působí na přírodní zákony, které ovlivňují vše, tedy i život člověka, tedy i život váš i můj.

Dodnes si jasně pamatuji okamžik, kdy jsem se poprvé seznámil s typologií člověka Feng Ren Shui (tzv. Astrotyp). Byl to den, kdy jsem poprvé v životě poznal sám sebe – své přirozené energie, svůj talent, své silné stránky (a tím i ty slabé), své životní poslání…. A od té doby jsem měl v otázce „Kdo jsem?“ a „Proč tu jsem?“ jasno. Byl to tak krásný pocit úlevy a osvobození, který si jen těžko člověk dokáže představit, když ho sám neprožije. A já v tu chvíli věděl, že to je přesně to, co chci: pomáhat lidem najít sebe sama, žít svůj život a dosáhnout svých snů. Chtěl jsem učit ostatní Feng Ren Shui.

I toto je důvod, proč 1. modul Školy Feng Ren Shui začíná právě typologií člověka. Protože pokud si chceme svůj život nastavit podle sebe, musíme nejdřív sami sebe znát (proto ne název Feng Shui, ale Feng REN Shui – ren = člověk). Každý jsme jiná entita, máme jiné energie a potřebujeme pro život jiné podmínky. Jakmile se známe, tak víme, co nám dělá dobře a tím jsou také dány podmínky, které si máme ve svém životě nastavit. A k tomu Feng Ren Shui nabízí řadu jednoduchých nástrojů, které učíme v dalších modulech Školy Feng Ren Shui.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Pokud chcete být silní, musíte být sami sebou. Pokud chcete být sami sebou, musíte se nejprve poznat. A jakmile se poznáte, budete vědět, jak si nastavit všechny oblasti života tak, aby vyhovovaly právě vám a tím získáte svoji životní rovnováhu. Pak budete žít ve svém středu a tam je člověk nejsilnější.

Poznejte sami sebe a vytvořte si ty nejlepší podmínky pro svůj život. Pomůžeme vám s tím ve Škole Feng Ren Shui. Na první modul se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách Školy FRS ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.