jste jangový či jinový typ člověka

Ve Škole Feng Ren Shui dáváme velký důraz na energie člověka. Proto v názvu Školy FRS máme slovíčko REN = člověk. Bez toho, aniž bychom znali sebe a své energie, neumíme si vytvořit ty nejlepší podmínky pro svůj život.

V typologii člověka Feng Ren Shui nejprve rozlišujeme mezi jangovým a jinovým typem člověka. Toto rozlišení je opravdu velmi zásadní. Ukazuje nám, jaké základní podmínky jsou pro daného člověka klíčové. Kdybychom jangovému člověku vytvořili jinové podmínky pro život (nebo naopak), mohli bychom mu i velmi ublížit a dokonce poškodit i jeho zdraví.

Je pro vás důležitější Jangová či Jinová energie?

Jangový člověk potřebuje pro svůj život mnoho aktivit. Pokud by byl příliš dlouho jen pasivní, začne to jeho energii vyčerpávat a může dojít až k oslabení organismu. Potřebuje také poměrně rozmanitý život. Dále mu dělá dobře velký a prostorný prostor – velké místnosti, velký byt, dům, velké výhledy do okolí apod.

Naopak Jinový člověk potřebuje v životě více klidu a na všechno více času. Proto častý časový stres je pro něj velmi vyčerpávající. Často si potřebuje vše řádně promyslet, než začne jednat a přemýšlení potřebuje čas. Život jinového člověka by měl být spíše jednoduchý, ne příliš chaotický, měl by mít určitý řád. Prostor by měl být menší a uzavřenější, protože velké prostory ho budou velmi vyčerpávat.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Základní dělení typologie na jangový a jinový typ člověka je základem pro vytvoření správných podmínek pro život. Z něho dále vyplývá další analýza typologie podle tzv. pěti fází/elementů (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda). Tyto fáze nám ukazují hlavně přirozený talent, silné stránky, tedy co a jak by měl člověk v životě dělat (např. povolání). O těch si povíme něco víc v dalším článku.

Pokud chcete znát a posilovat své energie, přihlaste se na 1. modul Školy Feng Ren Shui na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách Školy FRS ZDE. Začínáme již 9.1. 2022.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

One thought on “jste jangový či jinový typ člověka

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.