škola feng ren shui vám přeje hodně prosperity v roce 2022

Jaký byl rok 2021? Rekapitulaci asi necháme na každém z vás. Z hlediska loňských předpovědí Školy Feng Ren Shui probíhal tak, jak jsme předpokládali. Mnohým se může zdát, že jsme přešlapovali na místě, že jsme nic nevyřešili, že jsme se nikam nepohnuli apod. Ale za vlády Kovového Buvola, který představuje velkou mohutnou horu, která stojí a ani se nehne, jsme ani nic jiného očekávat nemohli.

Ale i zastavení se před horou jsme mohli (a měli) využít k tomu, abychom vymysleli, jak tuto horu zdolat a pokračovat v cestě, která se za touto horou nachází. Měli jsme si udělat jasno ve svých cílech, zhodnotit všechny možnosti, příležitosti a rizika a vybrat si novou cestu, kterou se nyní v roce 2022 vydáme a tím si zajistit všeobecnou prosperitu v našem životě a ve všech jeho důležitých oblastech. I s tím vám ve Škole Feng Ren Shui rádi pomůžeme.

Rok 2022 by nás měl naopak rozhýbat. Budou mu vládnou mocné a průrazné energie Vodního Tygra, který by nám měl pomoct prorazit si novou cestu a vydat se po ní k našim snům a cílům.

V novém roce proto již rozhodně neseďte doma na židli, ale naopak, vyskočte do nového roku s co největším důrazem. A že jste se ještě pro novou cestu nerozhodli a nemáte tedy kam vyrazit? Máte ještě jeden měsíc k dobru. V lednu nám bude vládnout Buvol a bude tzv. Mezidobí Země, kdy bychom si opravdu měli vše v sobě ujasnit, uvědomit si svůj cíl a vybrat si svojí cestu (více v novém HAPPYWEEKu na leden – můžete si ho objednat na skolafrs@gmail.com). Udělejte to pořádně, protože 1.2. 2022 začne vládnout Vodní Tygr a ten bude chtít někam vyrazit. A když nebude vědět kam, může své silné energie obrátit i proti nám.

I když rok Vodního Tygra začíná až za měsíc, přejeme vám za Školu Feng Ren Shui, aby to byl pro vás dobrý rok a abyste se posunuli co nejvíce směrem ke svým snům. Nezapomínejte: Tygr přináší zrození nového 🙂 Můžete se také přihlásit na náš přípravný seminář 23.1. 2022 na skolafrs@gmail.com nebo zde:

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA REGISTRAČNÍM FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.