zavládne v roce 2022 chaos? VŠE NOVÉ SE RODÍ V CHAOSU

Říkali jsme si již několikrát, že rok 2022 je rokem příchodu nového. To nové se zrodí a začne mít touhu se prosadit. Z pohledu Školy Feng Ren Shui se tak zrodí velmi silná a průrazná energie Jang, kterou přinese Vodní Tygr, který bude roku 2022 vládnout. Díky Feng Ren Shui ale víme, že aby se Jang mohl prosadit, rozvíjet a „přežít“, musí ho držet silný Jin. Pokud nemáme silný Jin, tak nám lehký Jang tzv. uletí (i proto se říká: ve zdravém těle zdravý duch – zdravé tělo = Jin, zdravý duch = Jang).

Jang je chaos a Jin je pořádek. A ze Školy FRS víme, že základem všeho je rovnováha. Zrodí-li se tedy v roce 2022 něco nového, tedy Jang, automaticky se tím vytvoří chaos. Abychom ale to nové mohli využít a zužitkovat ke svému prospěchu, musíme tomuto prvotnímu chaosu hned od začátku nastavit řád – Jin.

Je to stejné, jako když se narodí dítě. Energie zrození je Jang. Ale pokud bychom se o toto dítě nestarali, neuvedli ho do nějakého  řádu (např. pravidelné kojení, pravidelné přebalování, pravidelný spánek, oblékání….atd.), tak by dítě nepřežilo.

Se zrodem nového nás tak čeká práce na nastavování nových pravidel. Nové přinese změnu a proto tuto změnu musíme zajistit novými pravidly.

V lednu byste si tak neměli jen zvolit cíl a cestu, ale také nastavit si pravidla, jak po této cestě budete postupovat. Jen díky tomu můžete zajistit, že co nejvíce zúročíte to nové, co se v roce 2022 může zrodit. Aby vám to nové skutečně fungovalo, musí to mít řád, pravidla. Věnujte se proto také systémům a postupům. Uvědomte si, které systémy a postupy již nestačí a je třeba je vyměnit za nové. A toto vše musíte nastavit dopředu. Nemůže vás na vaší cestě zaskočit, že najednou nevíte, co a jak máte dělat. To by vás zablokovalo a tím byste přišli o razantní energie Tygra. Pak byste byli vystaveni chaotickým reakcím, které by chaos ještě více posilovaly a v chaosu nic dlouhodobě nefunguje. Protože právě řád a pravidla zajišťují energii funkce. Pokud tedy chceme, aby nám něco fungovalo, musí to mít předem daný řád.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

stáhněte si nový happyweek na leden zde:

přihlaste se na POSLEDNÍ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA REGISTRAČNÍM FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na NOVÝ přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.