VNESTE ČERSTVOU ENERGII DO SVÉHO VZTAHU

I oblast vztahů se vyvíjí v cyklech energií jako všechny ostatní oblasti našeho života. Aby nám energie nezestárla a nezeslábla, je třeba ji neustále obnovovat.

Nové a čerstvé energie přináší právě únor. Navíc tyto energie přináší i celý  rok 2022. V únoru 2022 tak kumulují energie nového. Využijte tuto energii i pro svůj vztah. Tím vztah oživíte, dodáte mu čerstvé energie a potenciál dalšího rozvoje a růstu.

Pokud tedy chcete, aby se váš vztah dále rozvíjel, sílil a aby se mu dařilo i v budoucnosti, měli byste do vztahu vložit něco nového. Může to být nějaká nová činnost, nový rituál, nebo nové zážitky. Můžete si také např. pořídit něco nového do své domácnosti apod. Může ale jít např. také o  narození potomka.

Jde o to, aby to nové bylo pro vás oba společně. Ne pro každého z vás zvlášť. To nové musí posílit vaše společné MY, které byste ve vztahu měli mít. Tím dostane váš vztah opět nové a čerstvé energie a bude i nadále růst.

V únoru bude důležité, abyste si vědomě společně s partnerem posilovali vaše vědomí MY vztahu. Vnímejte vše společně jako MY a nerozdělujte se na JÁ a JÁ. To by s vládou Tygra (jak v únoru – vládne Tygr, tak celý rok – vládcem celého roku 2022 je Vodní Tygr) mohlo posílit JÁ každého partnera zvlášť a mohlo by dojít k tomu, že si každý partner bude chtít prosadit to své. A to může dělat jak na úkor vztahu (MY), tak na úkor druhého partnera.

Tak by se mohlo stát, že do každého z partnerů „vstoupí Tygr“ a bude se chtít prosadit. A Tygr si vše prosazuje rázně, bez skrupulí a bez ohledu na své okolí. Tygr má velmi silné individuální energie. Pokud by se tak ve vztahu takto proti sobě postavili dva silní Tygři, mohlo by to vést k velmi nepříjemným konfliktům. A Tygr není energie, která se lehce zvládá. Víme, že Tygr může být objevitel nového, ale také ničitel starého. Mohlo by se tedy stát, že konflikty dvou Tygrů povedou ke zničení vztahu.

Buďte tedy ve vztazích co nejvíce vnímaví a citliví. Snažte se posílit energii MY a sílu Tygra k tomu využijte. Tím do vztahu dodáte nové energie a vztah bude dále sílit.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

stáhněte si nový happyweek na ÚNOR zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.