únor: ZAČNĚTE TVOŘIT NOVÉ

Rok 2022 je rokem zrození nového. Proto oblast Gua 7 – tj. oblast budoucnosti a nového bude letos velmi důležitá. V únoru do této oblasti vstoupí rázně Tygr a zároveň s ním i jangové Dřevo Gua 3. Ze Školy Feng Ren Shui víme, že Gua 3 je (mimo jiné) energie minulosti a energie Gua 7 je energií budoucnosti. A protože neustále v učení FRS usilujeme o rovnováhu, měla by tato rovnováha panovat i mezi minulostí a budoucností. Obě tato Gua (Gua 3 a Gua 7) leží na tzv. ose 3 – 5 – 7, kdy 3 = minulost, 5 = člověk a přítomnost, 7 = budoucnost. Tato osa nás učí, jak důležitá je energie návaznosti. Víme, že přítomnost vznikala v minulosti a zároveň přítomnost tvoří budoucnost, tedy to nové.

V praxi bychom tedy měli postupovat tak, že vše to nové, co budeme v tomto roce tvořit (a měli bychom nové tvořit, protože to jsou energie roku 2022) by mělo vycházet z minulosti a navazovat na ni (tomu se říká vývoj, evoluce). Tygr je ale velký revolucionář a tak se může stát, že nás bude nutit se celkově minulosti zřeknout, vyhlásit jí za „škodlivou“ pro budoucnost a tím nám zakázat využívat energii z minulosti. Často to bývá velmi lákavé, hlavně v době, kdy toho „starého“ máme již plné zuby a prahneme po velké změně. A takto se můžeme chovat právě v tomto roce (a v únoru jsou tyto energie nejsilnější). Byla by to ale velká škoda. Přišli bychom o velmi silnou energii, která byla v minulosti vytvořena.

Snažte se tedy při vymýšlení a tvorbě toho nového zamyslet, co z minulosti pro tuto tvorbu můžete využít a na tom pak to nové stavte. Nechtějte nic dělat od nuly. To je velmi vyčerpávající. Proč znovu vymýšlet kolo, když ho tu již máme několik tisíc let?

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

stáhněte si nový happyweek na ÚNOR zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.