podnikání v březnu: KDO VÁM MŮŽE POMOCI?

V oblasti podnikání se často říká, že byznys není o tom co znáte, ale koho znáte. Podnikatelé tak velmi dobře vědí, jak důležité jsou kvalitní kontakty pro podnikání.

V březnu vládnou velmi příznivé podmínky právě pro navazování nových užitečných kontaktů.

Snažte se tedy v březnu posilovat své aktivity tím, že si vytvoříte síť kontaktů, kteří vám pomohou vaše úsilí dále posilovat. Mohou to být vaši dodavatelé, mohou to být lidé, kteří vám pomohou získat nové zákazníky, nové dodávky apod. Mohou to být ale také kontakty, které vám mohou zlepšit podmínky pro vaše podnikání.

Tato energie vám může také pomoci při vytváření pracovních a velmi efektivních týmů. Právě v týmové spolupráci bude v březnu více síly, než kdybyste na vše byli sami.

V únoru vládl Tygr, což je velmi silná individuální energie. Ta vám měla pomoci v rozhodnutí, co a jak chcete v tomto roce udělat. Toto rozhodnutí tak bylo hlavně na vás. Každý se musí rozhodovat sám za sebe. To jsou individuální energie. V březnu se však tyto individuální energie mění v energie týmové.

V březnu byste se tak měli zaměřit na to, abyste si vytvořili efektivní týmy a sítě spolupracovníků, díky kterým se nejen ve svém podnikání můžete posunout efektivně kupředu, ale také své aktivity začít rozšiřovat. Energie Zajíce budou pomalu rozvíjet energie Draka, který začne vládnout v dubnu. A jeho úkolem je zajistit maximalizaci vaší energie a potenciálu. K tomu byste měli vytvořit ty nejlepší podmínky právě již nyní v březnu. A s efektivním týmem se vám to podaří lépe a rychleji, než samostatnou a izolovanou činností. Společenství tak bude silnější než snaha o individuální prosazení se.

V březnu vám také mohou pomoci energie vašeho pracovního prostředí. Snažte se tedy vytvořit takové prostředí, ve kterém bude váš tým schopen velmi efektivně pracovat.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. číslo

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.