březen: BUĎTE KREATIVNÍ

Víme, že rok 2022 – rok Vodního Tygra je rokem vzniku nového, projevení se nového navenek. Je to velmi silná energie, která nám umožňuje opravdu změnit náš život a to někdy i velmi výrazným způsobem. Měli bychom být těmto změnám otevření a připravit se na ně.

Zajíc přináší poměrně kreativní energie. Proto bychom se měli zaměřit na změny, které nás mohou více posunout do budoucnosti, na které nám záleží. Při vytváření těchto změn bychom mohli být v březnu poměrně kreativní, inovativní až možná  i revoluční. Můžeme vyzkoušet něco, co jsme ještě nikdy neudělali. Jsme v energii, kdy to, co zasadíme má potenciál se rozvíjet, pokud tomu vytvoříme správné podmínky. Proto i poměrně inovátorské nápady mohou mít velký potenciál.

Nicméně ve Škole Feng Ren Shui učíme, že vše nové vzniká v přítomnosti a ta byla vytvořena v minulosti. Tj. je zde velmi silná a důležitá energie návaznosti: na minulost navazuje přítomnost a na ni navazuje budoucnost. Tj. vše nové vždy vzniká z něčeho, co již tady je. Proto bychom měli při úvahách o tom, co nového chceme vytvořit brát v úvahu, co máme k dispozici a může nám pomoci toto nové vytvořit. Využívejte silně inspiraci. Můžete se poučit od jiných lidí. Každý nápad, který máme může mít ještě někdo jiný a v mnoha případech dokonce zjistíme, že náš „originální“ nápad už někdo dokonce realizuje. Proto bychom se měli vždy dívat kolem sebe a nejprve vše zmapovat, inspirovat se a tím svůj původní nápad posunout dál. A v tomto postupu právě za vlády Zajíce můžeme být poměrně kreativní a inovátorští.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.