NESPOUŠTĚJTE SVŮJ CÍL ZE ZŘETLE

V březnu se energie začínají více a více probouzet a rozvolňovat. Vše se začne ještě více otevírat. Tím se vše připravuje na energii Gua 4 a vládu Draka, který přijde v dubnu.

Tato rostoucí rozmanitost a pestrost však může způsobit, že začneme věnovat mnoho pozornosti všemu novému, co se začne dít a může to odvádět pozornost od našeho původního cíle. V tomto roce jsme se měli rozhodnout pro naši cestu, na které chceme dosáhnout svých cílů. Mluvili jsme ale o tom, že Tygr, který vládne celému roku 2022 nás bude neustále „atakovat“ něčím novým, změnami a novinkami. Tím může roztříštit naši pozornost a soustředěnost na náš cíl. Tygr je energie Dřeva a ta tzv. „vyčerpává“ energii Vody, která je důležitá pro náš plynulý postup vpřed k našemu cíli.

V březnu se ke Dřevu Tygra – vládce roku 2022 navíc přidají sílící energie Dřeva jara a Zajíce, který v březnu vládne. Tato převaha Dřeva tak může být pro nás opravdu příliš silná. Proto je důležité, abyste měli stále na zřeteli svůj hlavní cíl a nenechali se z cesty svést jinam změnami, které přichází a budou přicházet stále více.

Není to však o tom, abychom si dali klapky na oči a vše, co se děje, ignorovali. Naopak, máme Zajíce využít k tomu, aby byl stále ve střehu a pozoroval, co se děje. A pokud přijde nějaká změna či příležitost, kterou můžeme využít pro dosažení svého cíle, pak ji máme co nejrychleji využít. Rychlá reakce bude velmi důležitá. Mějte tak svůj cíl stále před sebou a pokud se objeví něco, co vám pomůže cíle dosáhnout, využijte toho.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.