růst cen a dramatické změny jsme očekávali

Pamatujete si na tyto dva obrázky z našeho přípravbého semináře Školy Feng Ren Shui na rok 2022?

Ne náhadou jsme minulý rok zdůrazňovali, že bude potřeba se opravdu velmi dobře připravit na rok 2022. Nástroje Školy Feng Ren Shui nám jasně ukazovaly, že dojde k dramatickým změnám, růstu cen, nedostatku zboží a velkým změnám v ekonomice a to nejen u nás, ale v celém světě. To byl důvod proč jsme mluvili o důležitosti příprav. I proto jsme uspořádali velké množství seminářů, přednášek a napsali hodně článků na toto téma.

Již v roce 2019 jsme v přípravných seminářích hovořili o tom, že rok 2020 je prvním rokem velkých změn, a že se začíná otevírat brána do nové budoucnosti. A v roce 2022 jsme do této nové budoucnosti vstoupili.

Procházíme opravdu obrovskými změnami. V letech 2020-21 jsme byli oslabeni pandemií a v tomto roce nás dále oslabuje další nejistota – konflikt na Ukrajině a tím velká celosvětová nejistota. A právě nestabilita a tato nejistota silně vyčerpávají energie člověka. Stabilita a jistota je energie Země (v seminářích jsme mluvili o její důležitosti a jak s ní pracovat), která je základní podstatou energie člověka obecně. Jakmile je oslabena Země (nestabilita, nejistota, dramatické změny) je automaticky oslabena energie lidí.

Proto je velmi důležité, abyste si své energie opravdu chránili a posilovali. Vy, kteří jste byli na přípravných seminářích víte, jak postupovat. Vy, kteří jste tam nebyli a nevíte si v současné situaci rady se můžete přihlásit na konzultaci (na skolafrs@gmail.com nebo na tel. 736 199 717), na které Vám ukážeme, jak své energie posílit a jejich sílu si udržet i v této nepříznivé době. Můžete se také přihlásit na náš nový kurz Poznejte své silné stránky a žijte svůj život – přihlašovací formulář je na konci tohoto článku.

Náš svět můžeme rozdělit na makrokosmos a mikrokosmos. Makrokosmos je svět kolem nás, který neumíme silně ovlivňovat ani měnit. Mikroskosmos je náš osobní život, náš svět v našem blízkém okolí. A s tím již pracovat můžeme. Proto se snažte co nejvíce pracovat s energiemi ve svém okolí i ve svém nitru. Nastavte si vnitřní stabilitu i stabilitu svého okolí (domov, rodina, přátelé apod.). Je to velmi důležitý základ pro to, abyste tuto složitou dobu ustáli.

Jsme v období změn a to velmi dramatických změn. V tomto roce vládne Vodní Tygr a ten se pohybuje rázným skokem. A přesně tak se nyní věci dějí – skokově (inflace, vlna uprchlíků, boje, atd.). Tygr nám tak bude neustále do všeho „házet vidle“. Buďte na to připraveni a nenechte se Tygrem zaskočit.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.