kariéra v květnu – VYTVOŘTE SI PLÁN PRO DALŠÍ POSTUP

I když nám od května začnou vládnou silné aktivní energie léta (Jang a Oheň), v květnu bychom ještě měli trošku „brzdit“. Není tedy vhodný čas pro rychlý úprk vpřed. Tzv. máme držet koně na uzdě. Kůň nám totiž začne vládnout až v červnu a do té doby bychom měli být zdrženliví.

Sílu letních energií můžeme opravdu velmi silně cítit a mohou v nás vyvolávat pocit potřeby „něco dělat“, být aktivní, pustit se rychle kupředu. Ale tím bychom mohli udělat více škody než užitku. Mohli bychom přehlédnout mnoho důležitých okolností, které by nám pak mohly postup vpřed zkomplikovat.

Pokud podnikáte, řídíte firmu, nebo budujete svoji kariéru, začněte v květnu více přemýšlet o svém dalším postupu. Uvědomte si, kde se vaše firma nyní nachází, jaká je vaše současná pozice v rámci vaší kariéry a začněte uvažovat o tom, jak svoji pozici co nejlépe využít k tomu, abyste dosáhli svých cílů.

Zaměřte se na to, v čem je vaše současná síla a co vám nejvíce může pomoct v cestě kupředu. Mohou to být vaše zkušenosti, znalosti, kontakty, zdroje, ale mohou to být i vaši přátelé, rodina atd. Uvědomte si, v čem jsou nyní vaše silné stránky a jak je využít.

Nesnažte se postupovat kupředu příliš rychle. Naopak, snažte se být více obezřetní a vnímejte vše, co se kolem vás děje – na trhu, v rámci firmy, u zákazníků atd. Uvědomte si, co všechno souvisí s vaší cestou kupředu a co a jak ji může ovlivnit. Sledujte možné příležitosti, ale také rizika. Buďte opravdu pozorní a opatrní. Čím více si souvislosti uvědomíte a čím více budete vědět, jak vás mohou ovlivnit, tím lépe budete připraveni na všechny různé situace, které mohou nastat. Vytvořte si opravdu dobrý a silný strategický plán, kterým se pak budete řídit. Čím pevnější bude váš plán, tím snadnější pak bude postup kupředu a svých cílů dosáhnete s menším úsilím a vyčerpáním.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.