KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

V květnu začínají energie Ohně. Ze Školy Feng Ren Shui víme, že mají velký vliv na oblast srdce a tím ovlivňují naši psychiku a emoce. K ohnivým „emocím“ patří také to, čemu říkáme láska. Proto je měsíc květen důležitým měsícem pro naše osobní vztahy.

Oheň přináší energii tepla a tím se také – jak se říká  – budou „oteplovat“ i naše vztahy. Budeme se více svým partnerům otevírat, mít větší tendenci je přijímat a tím můžeme své vztahy opravdu velmi posílit. A právě o to bychom se měli v květnu pokusit. Bude také sílit naše sexuální energie.

Pokud máte „vlažné“ vztahy se svými blízkými, pak využijte Ohně května k tomu, abyste své vztahy posílili a zlepšili. Udělejte vstřícný krok a ukažte svým blízkým, že je skutečně máte rádi. Tyto energie mohou pomoci i řešit různé konflikty. Buďte otevření, přijímající a dejte svoji lásku skutečně najevo.

Máme takovou krásnou tradici – polibek pod rozkvetlou třešní. Pro mnohé se může zdát že jde jen o „pouhou symboliku“, ale ve Škole Feng Ren Shui učíme, že právě symboly nás velmi silně ovlivňují a „vedou“ nás i v našem konání. Symbol má totiž velmi silnou jangovou energii a tím tak souvisí s energií Nebes a my víme, že Nebesa nás vedou. A tak pod vlivem symbolů pak konáme často podvědomě a vůbec si neuvědomujeme, že jsme pod vlivem těchto symbolů. A právě polibek pod rozkvetlým stromem posiluje právě energii Ohně (květ vytváří energii Ohně) a tím opravdu posiluje lásku mezi partnery. Proto byste měli tuto tradici využít pro posílení energie vašich vztahů se svými blízkými.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.