Tohle by se mělo učit na základní škole….

Tuhle větu často slýchám od studentů Školy Feng Ren Shui a svých klientů, kteří chodí na konzultace. A věřím, že tomu tak skutečně je. Proč by se učení Feng Ren Shui mělo učit na základních školách? Protože je to učení o poznání sebe sama, o „pěstování života“, jak žít, jak funguje život, jak o něj pečovat a jak prožít skutečně naplněný, šťastný život.

Ve školách se učíme co je to pestík a co blizna, jak vyřešit složité matematické rovnice, chemické procesy, kde se páří velryby a mnoho dalších věcí, které v našem životě většina lidí nikdy nebude moci využít a za pár let po škole si z toho nic nebudeme pamatovat. Ale na které škole se naučíme kdo jsme, jak funguje život, jak máme žít, jak si uchovat silnou energii, své zdraví, jak si nastavit prosperitu života, jak prožít dlouhý a naplněný život? To nás neučí na žádné škole a přesto znalost těchto základních principů života je důležitá pro to, jak prožijeme svůj život.

Základní principy života jsou známé již tisíce let. Byly vysledovány na základě sledování vesmírných a přírodních zákonů, jejichž jsme my lidé nedílnou součástí. Vše je energie, která se projevuje v různých formách: rostliny, kameny, zvířata, hmyz a také samozřejmě člověk. Jedná se o živý organismus, který je řízen vesmírnými a přírodními zákony. Ale jejich fungování a jak působí na člověka se nikde neučíme.

Každý člověk je tak danou formou energie. Abychom věděli, jak máme svůj život žít, musíme znát svoji vlastní formu energie. Musíme znát sami sebe, jakou energii máme. Dále musíme vědět, jak energie funguje, jaké různé formy energie nás ovlivňují a jak. Pokud toto známe, umíme si vytvořit ty nejlepší podmínky pro svůj život – pro svoji vlastní energii. Ta pak přirozeně sílí, prosperuje a nám se v životě daří. Prostředí našeho života tak má obrovský vliv na kvalitu našeho života.

Toto prostředí je ovlivňováno energií času (tedy KDY co děláme) a místa (tedy KDE co děláme). Pěstování našeho života je stejné, jako pěstování čehokoliv jiného. Jako když chcete ze semínka vypěstovat strom, který vám bude přinášet bohatou úrodu. Nejprve musíte vědět, jaké semínko máte (co budete pěstovat). Dále pak kdy se sází (energie času) a kde se má zasadit (energie místa). Když toto semínko zasadíte ve správný čas a na správném místě, pak z něho takový strom vyroste. Bude přirozeně prosperovat a bude mít bohatou úrodu. A stejně tak je to s vaším životem. Jakmile pro něj vytvoříte správné podmínky, bude váš život přirozeně prosperovat a naplní se váš maximální potenciál.

Pokud tedy chcete žít naplněný život, musíte nejprve poznat sami sebe, svoji energii (své semínko). K tomu ve Škole Feng Ren Shui využíváme nástroj Typologie osobnosti. Tento nástroj vám detailně určí vaše energie a ukáže vám, jaké prostředí je pro vás nejlepší.

Dále se naučíte používat další nástroje Feng Ren Shui k tomu, abyste si takové prostředí uměli vytvořit. Naučíte se jak fungují energie času, jak s nimi pracovat a jak je správně využívat pro vaší vlastní energii. Stejně tak se naučíte používat nástroje pro práci s energií prostoru. Díky nim si vytvoříte takový prostor pro svůj život (domov, pracovní prostředí, kam chodit za odpočinkem, kde se bavit apod.), kde se vám bude skutečně dařit a kde váš život bude přirozeně prosperovat.

Jen si představte, že byste již jako malé, školou povinné děti věděli kdo jste, čím chcete být v dospělém životě, jaký život chcete žít a čeho v životě chcete dosáhnout. Znali byste svůj přirozený talent a své silné stránky. Již od dětství byste se tak mohli správně formovat, věnovat se jen tomu, co s vaším životem souvisí, vzdělávat se jen v oboru, kterému se skutečně budete věnovat. Rozvíjeli byste svůj talent a posilovali své silné stránky, až byste ve svém životě dosáhli mistrovství. Byli byste tak výjimeční a opravdu dobří, což by vám přinášelo celoživotní naplnění. Nemuseli byste se jako děti trápit učením věcí, které vás nezajímají, vyhnuli byste se stresům ze zkoušek a testů v předmětech, které vám nejdou, které vás jen a jen vyčerpávají. Naopak byste již od dětství rostli a přirozeně se vyvíjeli v tom, v čem můžete být nejlepší, protože k tomu máte všechny předpoklady. Nebylo by to tak lepší?

Protože se umění žít a pěstování života neučí na žádné škole, poskytujeme toto vzdělávání ve Škole Feng Ren Shui. V této škole se naučíte vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli žít opravdu kvalitní a naplněný život, abyste byli jen a jen sami sebou a šli svojí životní cestou. Využijte toto učení ke zkvalitnění svého života i života svých blízkých a dětí. Kvalita vašeho života se dramaticky zvýší, zkvalitní se vaše energie, vaše síla, odolnost, zdraví a vaše energie bude přirozeně prosperovat.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Bude tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.