HAD V PROSTORU= střed

Energie Hada velmi silně ovlivňuje prostor. I když je Had ohnivé zvíře z hlediska zvěrokruhu (Had, Kůň a Koza jsou ohnivá zvířata), má z jiného pohledu také velmi silné energie Země. Je to z jedné strany tím, že Had celým svým tělem leží na zemi a tím velmi silně vnímá realitu (energie Země). Z druhé strany vystupuje Had v rámci tzv. Pěti zvířat (Želva, Drak, Tygr, Fénix a Had), kde má energie Země a zatupuje energie středu.

Žlutý (Zemský) Had je ve Feng Ren Shui symbolem středu prostoru a určuje sílu energie člověka.

Díky této silné zemité podstatě je pro energie Hada důležitý střed – Země = střed.

V květnu bychom se tak měli v rámci energie prostoru zaměřit právě na středy prostorů. Jde o střed bytu/domu, středy jednotlivých místností, ale také o středy např. stolů, postelí atd.

Vše, co máme ve středu posiluje energie daného místa a také ovlivňuje energie našeho Já, protože naše Já by mělo být také ve středu. Takže si pro jistotu zkontrolujte, co máte ve svých středech a do jaké míry to rezonuje s vaším Já. Pokud nemáte do svého středu nic vhodného, pak je lepší nechat střed volný, aby tudy mohla energie volně proudit.

S květnem přichází nová sezona – léto. Tím dochází k významným změnám energie času. A my ze Školy Feng Ren Shui víme, že čas ovlivňuje energii prostoru. Dále víme, že bychom se měli snažit udržovat rovnováhu mezi energií času a prostoru. Proto bychom měli v rámci sezon vždy měnit i energii prostoru. Měli bychom do prostoru tak pustit energii léta.

Léto přináší energii Ohně a ten potřebuje otevřený prostor, mít dostatek místa. Je to světlo, květiny, květy, rozmanitost a pocit určité svobody. A tuto energii bychom měli vytvořit v rámci našeho domova, pracovního místa apod. Ale také – měli bychom co nejvíce času trávit ve volné přírodě, kde je energie léta nejpřirozenější.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Bude tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.