PŘIPRAVTE SE NA PODZIM A ZIMU

Možná se vám zdá, že podzim a zima jsou ještě daleko a že to pro nás není vůbec aktuální téma. Ale…

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme předvídat potencialitu aktivit, událostí, jevů atd. Proto víme, že vše začíná daleko dříve, než se to skutečně projeví navenek (říkáme tomu prvopočátek počátku). Víme tedy, že i když podzim a zima se opravdu projeví až v srpnu, září….až lednu, již nyní je důležité, abychom se na tyto energie připravovali.

Příroda je jediným skutečným zdrojem naší energie. A právě nyní je vše nejsilnější, proto posilujte i vy svojí energii.

Jaro a léto jsou důležitá období právě pro přípravu na období podzimu a zimy, kdy aktivní energie slábnou, příroda se ukládá ke spánku a my budeme potřebovat hodně svojí vlastní energie, abychom toto období ustáli. Proto musíme na jaře a v létě nabrat co nejvíce kvalitní energie „do zásoby“, abychom jí měli dostatek v období, kdy „tam venku“ bude chybět.

Je tedy důležité, abychom v jarním a letním období tělo zásobili co nejvíce vitamíny, minerály a dalšími důležitými složkami pro náš organismus. Víme, že na podzim se opět ve větší míře projeví různé respirační choroby, tak jako každý rok a ty nás nejvíce trápí, když máme oslabenou imunitu. A tu si můžeme posílit co nejvíce právě v tomto období.

Nezapomeňte na sluníčko. Sluneční svit je pro náš organismus důležitý a podporuje silně náš imunitní systém. Proto se snažte celé jaro a léto být co nejvíce venku. Pokud máte děti, měli byste dohlédnout na to, aby trávily co nejvíce času právě venku. Nejlepší prostor pro „sbírání energie“ je volná příroda se svojí nekonečnou rozmanitostí, která se řídí zákonem Region/Sezona (který se učíme na Škole Feng Ren Shui využívat také). Tím vždy v přírodě najdeme to, co je pro daný čas a místo nejlepší.

Samozřejmě důležitým zdrojem naší energie je strava. Zde také platí zákon Region/Sezona. Měli bychom tedy jíst to, co právě roste a v místě, kde žijeme. České jahody jsou tak pro nás daleko lepší, než dovezené ze skleníků někde ze Španělska.

Využijte jara a léta co nejvíce a posilujte svoje zdraví, odolnost a celkovou imunitu. Uvidíte, že se vám to pak na podzim a v zimě bude hodit.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na speciální přípravný seminář na druhou polovinu roku 2022

Probíhá v příjemném hotelu Peras v krásných Jeseníkách v lokalitě s nejčistším vzduchem v Evropě. Kapacita je omezena na 22 osob. Termín: 15.7.-17.7. Vše o semináři ZDE:

Minulý rok jsme se díky přípravným seminářům na rok 2022 mohli dobře připravit na to, co nám rok 2022 přináší. Ale protože rychlost změn a růst jejich vlivu na náš život je čím dál tím silnější, měli bychom se dobře připravit na druhou polovinu roku. Je to z toho důvodu, že na podzim a v zimě budou energie velmi slabé a o to hůře budeme snášet nepříznivé podmínky, které nám současná situace přináší (zdražování, nezaměstnanost, zhorošování ekonomické situace, nedostatek zboží, potravin atd.). Proto si musíme co nejvíce posílit své vlastní energie, aby nás tato nepříznivá doba nevyčerpala úplně. Jak vše zvládnout bez ztráty své vlastní energie se naučíme právě na tomto přípravné semináři.

PŘIHLASTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE, NEBO NA skolafrs@gmail.com

přihlaste se ke studiu školy feng ren

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.