V ČERVENCI HRAJE DŮLEŽITOU ROLI OPORA

Energie druhé poloviny roku opravdu nebudou snadné. Proto jsme také pro vás připravili speciální přípravný seminář jak co nejlépe druhou polovinu roku zvládnout (seminář proběhl 15.-17.7.). Na semináři jsme si nastavili energie tak, aby nám byly oporou v nadcházejícím těžkém období na podzim a v zimě. Oporu budeme potřebovat opravdu všichni.

Žijeme v době velkých a dramatických změn. To staré se „rozpadá“ a tvoří se něco nového. V přípravných seminářích na rok 2022 jsme zdůrazňovali, že Tygr (který vládne celému roku 2022) je energie „bořitele“, ale také tvůrce nového. To staré se tak pomalu „boří“ a nastupuje to nové. Zatím to nové ale neumíme pojmenovat. Studenti Školy Feng Ren Shui přesně vědí, co to znamená. Tygr je velmi silný a průrazný Jang a my víme, že s Jangem neumíme pracovat. My žijeme v Jin/Jangovém světě, kdy umíme pracovat pouze s energií Jinu. Pokud tedy neumíme pojmenovat (Jin) to nové (Jang), nemůžeme nic dělat. Čím dříve si uvědomíme, co nového přichází, čím dříve to pojmenujeme, tím dříve budeme schopni s tím pracovat a využít toho.

Často tuto dobu přirovnávám k porodu. Rok 2021 byl rokem těhotenství, rok 2022 je rokem porodu. My jsme stále v období rození, tj. procházíme různými fázemi porodu, kdy se to nové ještě nenarodilo. Nevíme tedy, jestli se nám narodí holka nebo kluk. Jen víme, že se narodí dítě, které nám změní život. Ale protože nevíme jaké dítě se nám narodí, tak také nevíme, jak nám to život změní. To se dozvíme až po porodu, kdy dítě přijde na svět. Teprve pak budeme umět říct, co a jak musíme udělat, abychom se o toto dítě uměli postarat.

Stejně jako při narození dítěte, tak i v této době bude důležitá opora. Pokud se dítě narodí do funkční rodiny, pak tato rodina velmi snadno zvládne se o dítě postarat. Dítě tak přinese více radosti, než starosti. Pokud se ale dítě narodí v situaci, kdy rodina neexistuje, pak matka může mít opravdu více starostí s nově narozeným dítětem, než radosti. A to je velmi vyčerpávající. Proto se v červenci opravdu co nejvíce zamyslete nad tím, kdo a co je vaší oporou pro nový svět, který se nyní rodí. Nebuďte na nic sami. Energie nového jsou velmi agresivní a vyčerpávající. Jen si uvědomte, jak se cítí matka po porodu. Když je sama, čeká jí období velkého vyčerpání. Když má kolem sebe oporu, vše velmi dobře zvládne. A to stejné čeká nás všechny ve druhé polovině roku.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na červenec

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.